ביוטי טיים - המרכז לאסטתיקה פרא - רפואית
שעות פעילות: א,ג,ד,ה - 09:00-19:00,ו '- 9:00-14:0, ב' -סגור
כתובתנו: יצחק שדה 26 הרצליה
0722-791-663
09-9559620
phone4, phone, contact, telephone, support, call
print2, print, printer
Facebook

איפור פנים מקצועי

איפור פנים מהווה אחת מפעולות הטיפוח הבסיסיות יותר. ואכן, כמעט כל בחורה מקפידה להתאפר, בצורה זו או אחרת, לפני כל יציאה מפתח הבית שלה.

ובכל זאת, יש בנמצא מצבים בהם נדרש לקחת את האיפור מספר צעדים קדימה וליצור באמצעותו מראה מרשים ומיוחד פי כמה. כאן בדיוק מתחילים לדבר על איפור פנים מקצועי, הנחשב לאידיאלי בשורה ארוכה של מצבים.

איפור פנים מקצועי
קווים לדמותו של האיפור המקצועי

איפור פנים מקצועי עשוי "ללבוש" מספר צורות, אם כי המכנה המשותף ביניהן הוא אחד: זהו איפור שאחראי לו בעל מקצוע, ואשר מיועד לרוב לנסיבות מיוחדות.

הדוגמא המובהקת ביותר לתרחישים בהם איפור פנים מהסוג הזה נדרש הוא אירועים שונים, עם דגש ניכר על החתונה.

ביום המאושר הזה, הכלה המיועדת מעוניינת בוודאי להיראות במיטבה: איפור מקצועי באמת יאפשר לה להגשים את המטרה החשובה הזו. חשוב לזכור כי האיפור חייב להתאים למאפיינים הפיזיים של האישה (למשל, גוון העור או מבנה הפנים) וכן לעמוד בקנה אחד עם רצונותיה של האישה, כמו גם יתר המשתנים המרכיבים את ההופעה שלה בערב האמור.

יחד עם הכתוב מעלה, צריך לתת את הדעת על סוגיה חשובה אחרת: איפור פנים מקצועי בהחלט יכול להיות קבוע, מה שמונע את הצורך לחדש אותו בכל פעם. דוגמת מובהקת לכך היא איפור קבוע גבות, אשר מאפרים מהשורה הראשונה יוכלו בוודאי ליצור. חשוב לקחת בחשבון שלבחירה באיפור קבוע יש יתרונות מגוונים, גם אם חשוב להתייעץ עם בעל המקצוע לגבי כדאיותו אצל אישה ספציפית.
הקליניקה הפרא רפואית ביוטי טיים, או "Beauty Time", ממוקמת בהרצליה ונחשבת לאחת המובילות בתחומה באזור השרון כולו.

הקליניקה כוללת בתוכה צוות מיומן של מאפרים ומאפרות. הם מאפשרים איפור פנים מקצועי לכל מטרה - החל מאיפור לאירועים, דרך איפור לחתונה ועד איפור אומנותי – כאשר הכל נעשה ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר.

במקום ניתן לקבל טיפולים מגוונים החולשים על כל היבטי התהליך: למשל, הסרת איפור קבוע. הקליניקה מקפידה לבצע כל מלאכה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, כאשר המחיר תמיד נוח ושווה לכל נפש.
 ויש גם מכון יופי מומלץ במיוחד
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

לפרטים נוספים חייגו
0722-791-663
Beauty Time Clinic
 

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון
0722-791-663

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer

קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה