ביוטי טיים - המרכז לאסטתיקה פרא - רפואית
שעות פעילות: א,ג,ד,ה - 09:00-19:00,ו '- 9:00-14:0, ב' -סגור
כתובתנו: יצחק שדה 26 הרצליה
0722-791-663
09-9559620
phone4, phone, contact, telephone, support, call
print2, print, printer
Facebook

קוסמטיקאית במרכז

מדי שנה, אינספור נשים, וגם מספר לא מבוטל של גברים, מבקרים אצל קוסמטיקאית.

בין אם המדובר הוא על טיפולי יופי שגרתיים, טיפולים לשיקום העור והפנים או טיפולים שתכליתם התמודדות עם בעיות נקודתיות, ברורה החשיבות של בחירת בעלת מקצוע מהשורה הראשונה.

המאמר הנוכחי מציג עבורכם מספר טיפים חשובים שרצוי להתייחס אליהם בעת בחירת קוסמטיקאית במרכז, כמו גם המלצה לקליניקה ובה תמצאו צוות קוסמטיקאיות מהשורה הראשונה בישראל.

קוסמטיקאית במרכז
הכול מתחיל מסוג הטיפולים

תחום הקוסמטיקה, ולא צריך להיות מומחה כדי לדעת זאת, נחשב לרחב בכל קנה מידה. כתוצאה מכך, גם סל הטיפולים שמעניקה כל קוסמטיקאית במרכז הוא מגוון, עם הבדלים שבהחלט אפשריים בין בעלות המקצוע השונות. כתוצאה מכך, חשוב לוודא, כצעד ראשון בדרך לבחירה, כי אותה קוסמטיקאית אכן יכולה להעניק את הטיפול לו זקוקים: לא כל קוסמטיקאית, למשל, מבצעת שיקום גבות.

המלצה מועילה עוד יותר היא להעדיף מראש קוסמטיקאית במרכז אשר סל השירותים שלה הוא הרחב ביותר האפשרי.

היתרון בכך ברור: קוסמטיקאית שכזו תאפשר למנוע גיחות הולכות וחוזרות בין בעלות מקצוע שונות, כאשר לרוב אלה המבצעות פעולות רבות יותר תהיינה גם מנוסות ומקצועיות יותר. גם קליניקה המאגדת בתוכה מספר בעלות מקצוע, כל אחת עם התמחויות משלה, יכולה לקבל עדיפות.
שמה של קוסמטיקאית במרכז, כמו בכל אזור אחר על מפת ישראל, צריך ללכת לפניה. זהו תחום ובו המלצות רבות עוברות מפה לאוזן, מה שמאפשר לכל קוסמטיקאית לבנות לעצמה מוניטין חיובי. בעת בחירת הקוסמטיקאית, לכן, ניתן בהחלט להתבסס על המלצות של אחרים, בין אם חברות, בני משפחה, מכרים ועוד.

כאשר מבחינים בטיפול קוסמטי אשר נראה שיד מיומנת עומדת מאחוריו – טיפוח ציפורניים מרשים ביוחד, למשל – ניתן בהחלט לברר מי הגורם המקצועי שעומד מאחוריו.

ביוטי טיים (Beauty Time) היא קליניקה פרא רפואית בהרצליה, הפועלת כבר יותר מ-25 שנה. במקום ניתן לקבל טיפולי יופי מגוונים, על ידי צוות מיומן של קוסמטיקאיות, ובכלל זה עיצוב גבות, איפור, פדיקור, מניקור, בניית ציפורניים, טיפולי פנים, הסרת שיער – והרשימה עוד ארוכה.

 הטיפולים נעשים במלוא המקצועיות ומוצעים במחירים נוחים.
 
 המוניטין כן קובע
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

לפרטים נוספים חייגו
0722-791-663
Beauty Time Clinic
 

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון
0722-791-663

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer

קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה