ביוטי טיים - המרכז לאסטתיקה פרא - רפואית
שעות פעילות: א,ג,ד,ה - 09:00-19:00,ו '- 9:00-14:0, ב' -סגור
כתובתנו: יצחק שדה 26 הרצליה
0722-791-663
09-9559620
phone4, phone, contact, telephone, support, call
print2, print, printer
Facebook

קוסמטיקאית בשרון

כל אישה, ובשנים האחרונות גם הרבה מאד גברים, מבקרים אצל קוסמטיקאית באופן תדיר.

בין אם המדובר הוא על טיפולי פנים, איפור, הסרת שיער או כל דבר אחר, ברורה השאיפה המרכזית שלהם: למצוא בעלת מקצוע מהשורה הראשונה, שתבצע כל טיפול על פי הספר ובצורה הטובה ביותר.

המאמר הבא מאגד בתוכו מספר טיפים חשובים שצריך לקחת בחשבון בעת בחירה של קוסמטיקאית בשרון, כמו גם המלצה לקליניקה המשנה את חוקי המשחק בתחום החיוני הזה.

קוסמטיקאית בשרון
כך עושים זאת נכון

בחירה של קוסמטיקאית בשרון היא האופציה היחידה למעשה למתגוררים באזור גיאוגרפי זה: כך, הגיחות לקוסמטיקאית יהיו פשוטות יותר, כאשר פרמטר המרחק אינו משחק תפקיד. זאת ועוד, בחלק מהמקרים קוסמטיקאיות הפועלות באזור זה מאפשרות להעניק את הטיפולים גם בבית הלקוחות, מה שמקל את התמונה עבורם עוד יותר.

בכל מקרה ומקרה, מומלץ להעדיף מקומות נגישים, ורצוי כאלה הממוקמים קרוב ככל האפשר לאפיקי התחבורה הציבורית הקיימים בעיר הנבחרת.

בחירת קוסמטיקאית בשרון צריכה להתבצע תוך סקירה של סל הטיפולים הספציפי שהיא מציעה. אחרי הכול, יש כיום אינספור סיבות בגינן ניתן לבקר אצל קוסמטיקאית.

כדי שלא להסתמך על "יותר מדי" בעלות מקצוע, רצוי להעדיף מכון קוסמטיקה אשר מאפשר לקבל את כל הטיפולים במקום אחד.  

יש להתבונן על השיטות בהן הטיפולים השונים ניתנים – תוך רצון לשיטות המתקדמות ביותר העומדות בתחום – וכן לסקור את אוכלוסיית היעד שלהם. עיצוב גבות לגברים, אם לוקחים דוגמא ספציפית, עשוי להיות שונה מאשר טיפול מקביל הניתן לבנות המין היפה.
Beauty Time, או בעברית "זמן ליופי", הוא הכתובת האידיאלית למחפשים אחר קוסמטיקאית בשרון.

הקליניקה, הפועלת מזה יותר מ-25 שנה בהרצליה, מציעה מגוון רחב של טיפולים, הן אסתטיים והן קוסמטיים, ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר.

בין הטיפולים שניתן לעבור בקליניקה אפשר למנות עיצוב גבות מקצועי, איפור (כולל איפור כלות ואיפור לאירועים), עיצוב ציפורניים, פדיקור רפואי, מנקור, הסרת שיער – והרשימה עוד ארוכה. הקליניקה מספקת פתרונות בהתאמה אישית מלאה ללקוחות, כאשר הטיפולים כולם מוצעים במחירים שווים לכל נפש.
 הפתרונות של Beauty Time
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

לפרטים נוספים חייגו
0722-791-663
Beauty Time Clinic
 

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון
0722-791-663

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer

קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה