כשמדברים על איפור אישי, רבים מעלים לנגד עיניהם את מטרת העל שלו: לייפות בצורה ניכרת את האישה המתאפרת, להקנות לה מראה זוהר ולטשטש את חסרונותיה.

אלא שבתוך ז'אנר האיפור ניתן למצוא סוגים רבים של איפור
, אשר התכלית שלהם עשויה להיות שונה במידה ניכרת. כאן בדיוק מתחילים לדבר על איפור אומנותי, המשנה את חוקי המשחק בתחום ביותר ממובן אחד.

איפור אומנותי
המאפיינים העיקריים של האיפור האומנותי

מטרת העל של איפור אומנותי, כפי שבוודאי ניתן להסיק משמו, היא לאפר את האדם בצורה שתכלול בתוכה אמירה אומנותית של ממש. האיפור מאפשר, פשוטו כמשמעו, לשנות את המראה של האדם לאין ערוך, לעיתים מבלי שניתן יהיה להבחין כלל ב"מקור". בתנאים האלה, ברור מדוע האיפור האומנותי נפוץ במיוחד בתחומי הקולנוע, טלוויזיה ותיאטרון, תחומים בהם נהוג לבנות דמויות "מאפס".
ביוטי טיים היא קליניקה לאסתטיקה פרא רפואית, הממוקמת בהרצליה ופועלת כבר יותר מ-25 שנה.

בקליניקה פועל צוות מיומן של קוסמטיקאיות ומאפרות, כולל כאלה אשר המומחיות שלהן היא ביצירת איפור המוגדר כאמונתי באמת.

אנשי המקום מבינים את צרכי הלקוח באופן מלא ויוצרים עבורו את האיפור המיוחד ביותר, המתאים להופעה שרוצים ליצור ולמסרים שמעוניינים להעביר.

הסיוע ניתן במלוא המקצועיות והמסירות, תוך ליווי הלקוחות לכל אורך הדרך ובמחיר שהוא באמת ובתמים שווה לכל נפש.
 המקום שלכם לאיפור המקצועי
איפור אומנותי, וזו סוגיה מרכזית אחרת, כולל בתוכו בהחלט "טוויסט" של ממש. הוא מרשים תמיד מבחינה אסטתית, מושך תשומת לב ויכול לכלול בתוכו גם אמירה פוליטית. עקב כך, לא מפתיעה העובדה כי תחת הגדרת האיפור האומנותי ניתן למצוא גם איפור אופנה, הבא להשלים את המראה של הדוגמן או הדוגמנית.

עם זאת, לעיתים הרצון הוא דווקא ליצור ניגוד מסוים בין ההופעה של הדוגמנים בפועל – למשל, מבחינת הלבוש שלו – לבין האופן בו הם מאופרים.

מכל אלה, ניתן בוודאי להסיק כי איפור אומנותי צריך להתבצע על ידי גורמים מקצועיים בלבד הפועלים בשדה המשחק ויכולים לקחת את האומנות מספר צעדים קדימה. וכאן בדיוק ביוטי טיים (Beauty Time) נכנסת לתמונה.

איפור אומנותי


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer