למה זקוקה אישה על מנת להיות עם המראה הזוהר, המרשים והאסתטי ביותר? ובכן, אין צל של ספק שאיפור חייב להיות משתנה משמעותי בתוך המשוואה הזו.

הנקודה המרכזית היא שדיבור על איפור אישי מכניס אותנו לשדה משחק רחב לכל הדעות, ולו מכיוון שיש כיום מגוון אופציות רחב. אז מהן אפשרויות האיפור? ואיך ניתן לקחת אותו מספר צעדים קדימה?

איפור אישי
הסוגים העיקריים של איפור
איפור אישי, כאמור,
ניתן לחלק למספר קבוצות עיקריות. זה מתחיל עם איפור פנים מקצועי, הניתן על ידי בעלת מקצוע מהשורה הראשונה בתחום. איפור שכזה נעשה מתוך מטרה להעניק לאישה את המראה האידיאלי עבורה, כאשר לרוב המדובר הוא על היערכות לקראת מאורע ספציפי: למשל, אירוע משפחתי, הופעת בטלוויזיה וכיוצא בזה.
 
Beauty Time הוא מרכז לאסתטיקה פרא רפואית הנחשב לאחד המובילים מסוגו באזור השרון בפרט, ובישראל בכלל.

המרכז, הממוקם בהרצליה ומנוהל על ידי רונית אברג'יל, מציע טיפולים מגוונים בתחום של איפור אישי: איפור לאירועים, איפור כלות, איפור קבוע של הגבות ועוד. כל טיפול וטיפול הניתן במרכז נעשה במלוא המקצועיות, תוך שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר העומדות בתחום ומביאות לתוצאות יעילות במיוחד.

המרכז מספק פתרונות בהתאמה אישית לכל לקוחה, כאשר הצוות המקצועי שלו מעניק ללקוחות ייעוץ ומספק לכל אחת מהן את האיפור שישפר את המראה שלהן במידה הרבה ביותר.
 יתרונות הפנייה ל-Beauty Time
איפור אישי, וזו נקודה חשובה נוספת, יכול גם להיות קבוע. הדוגמאות הנפוצות לכך הן איפור קבוע לעיניים או איפור גבות קבוע, כאשר הדגש בהם הוא על שימוש בחומרים איכותיים ומתכלים. איפור הגבות מאפשר ליצור מראה הקרוב ככל האפשר ל"דבר האמיתי" ולכן מספק פתרון מלא לסובלות מנשירה של שיער הגבות, דלילות שיער באזור זה או מכל בעיה קשורה אחרת.

איפור אישי


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer