חתונה, ללא צל של ספק, הוא אחד הימים השמחים בחייה של כל אישה, אם לא המאושר מכולם. אלא שהחתונה הממוצעת מצריכה תכנון וארגון מוקפדים, כאשר אינספור מאמצים מושמים על המראה החיצוני של הכלה.

בד בבד עם סוגיות הנוגעות ללבוש הכלה, בדגש על השמלה והנעליים, האיפור מקבל תמיד חשיבות מכרעת. אז מדוע חשוב למצוא מקום המעניק איפור כלות מקצועי? ואיזו קליניקה לוקחת את הנושא של איפור לאירוע מספר צעדים קדימה? על כך ועוד במאמר הבא.

איפור כלות מקצועי
דגשים חשובים ביחס לאיפור כלות
איפור כלות מקצועי חייב להתבצע על פי הספר, וזאת במטרה להעניק לכלה המיועדת את המראה הזורם, האסתטי והמרשים ביותר.
ביוטי טיים הוא מרכז לאסתטיקה פרא רפואית הממוקם בהרצליה ופועל כבר יותר משניים וחצי עשורים.

במקום ניתן למצוא צוות מרשים של מאפרים ומאפרות, כולם מנוסים ובקיאים עד רמת היסוד במלאכה של איפור כלות מקצועי.

הצוות שלנו רשם הצלחות מרשימות בקרב כלות וסייע ביצירת המראה המושלם שלהן, כמתבקש ביום שעשוי להיות השמח ביותר בחיים שלהן. הטיפולים מוצעים במחיר שווה לכל נפש, כאשר היחס שמקבלות הכלות חם תמיד.
 המלצה מועילה: לפנות לביוטי טיים
דרישה מרכזית אחרת מכל איפור לחתונה היא להיות עמיד ככל האפשר, לאורך זמן, בתנאים השונים של האירוע: איפור אשר אינו מחזיק מעמד ונמרח בשלב הריקודים, למשל, עלול להיות צרה צרורה עבור כל כלה ישראלית באשר היא - בייחוד אם לוקחים בחשבון את החום הישראלי, הנוכח בחתונות רבות לכל אורך השנה.

על האיפור להתאים כמו כפפה ליד לרצונות של הכלה המיועדת, למאפיינים הפיזיים שלה (למשל, צורת הפנים או גוון העור) וכן למשתנים אחרים הנכנסים לתוך משוואת ההופעה שלה.

איפור כלות מקצועי, בתנאים האלה, צריך להיעשות על ידי מאפרים ומאפרות מהשורה הראשונה. בעת הבחירה, חשוב לוודא שהגורם המקצועי אכן מיומן ומנוסה בהכנת כלות לקראת היום המאושר שלהן: סקירה של תיק העבודות יכולה ללמד על כך.

עקב הצורך שהמאפרים יבינו את רצונות הכלה ויפעלו על פיהן, מומלץ להעדיף אנשי מקצוע אשר ידועים בנעימות שלהם, ורצוי מאד שגם ביחס החם והתומך שהם מעניקים.

איפור כלות מקצועי


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer