מה היא המשמעות של איפור איכותי ומקצועי? איך בוחרים את האיפור עבור הכלה? על מי כדאי לסמוך באיפורה של הכלה ביום חתונתה? למה דווקא ביוטי טיים?
 
אין ספק כי הרגע הגדול ביותר בחייה של כל אחת הוא הרגע בו היא עומדת עם בחיר ליבה מתחת לחופה לצידם של האורחים הרבים והמשפחה הקרובה.

ברגע זה בו הכלה היא מלכת הערב הוא ללא ספק מצריך את אותה הכלה להיראות במיטבה. אחד הפרטים העיקריים ביותר הוא כאמור אותו איפור כלות אשר נבחר בקפידה ומותאם אישית לכל כלה וכלה.

איפור כלות
איפור כלה צריך להיות בראש ובראשונה מותאם לתנאים. ביום כזה בו הכלה עוברת סדרות של צילומי סטודיו או צילומי חוץ וכמו כן בילוי של ערב שלם ולעיתים עד לשעות הקטנות של הלילה, איפור כלות איכותי הוא כזה אשר יחזיק מעמד ויראה טרי ורענן לאורך כל שעות היום והלילה. 
 
כמו כן חשוב
מאוד לדעת להתאים את האיפור לרצונותיה של הכלה ולסגנונה. ישנן כלות אשר מעדיפות את האיפור המסיבי ולעומת זאת יש את אלה המעוניינות באיפור עדין ומותאם למבנה האישיות של הכלה.

כמו כן מאפרת מקצועית תדע בעזרת אותו איפור כלות להבליט את אזורי הפנים היפים ביותר של הכלה וכמו כן להסתיר את חלקי הפנים הפחות מרשימים. יש ליחס חשיבות רבה לרגישויותיה של הכלה לסוגים שונים של איפור.
 
מחפשים מאפרים מקצועיים? נסו בביוטי טיים!
אין ספק כי על מנת להשיג את האיפור המושלם והמתאים ביותר יש להסתמך על הידע וכמו כן על הניסיון של המאפרים. בביוטי טיים יש את הצוות המקצועי האיכותי ביותר אשר רשם שורה ארוכה של הצלחות בקרב לקוחות מרוצים רבים, מוניטין רב ורקורד מרשים של עשייה. כמו כן בביוטי טיים גאים בתודעת השירות הגבוהה.
במכון היופי ביוטי טיים ניתן ליהנות ממגוון מרשים ביותר של שירותים כאשר לכל תחום יש את אנשי המקצוע המעולים ביותר.

טיפולי פנים, הסרות שיער, בניית ציפורניים, איפור קבוע וכולי. אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים.
 מאפרת כלות? ביוטי טיים לשירותכם!

איפור כלות


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer