מה היא החשיבות של איפור עבור אירועים? מה חשוב לדעת על בחירת מרכיבי האיפור השונים? מה הם היתרונות של ביוטי טיים?
 
כל אחת שיוצאת לאירוע כזה או אחר יודעת כי איפור לאירועים הוא למעשה שעושה את ההבדל הגדול.

איפור איכותי יכולת בהחלט להעלים את תלאות היום יום. לא פעם נדרשות נשים רבות להתלבש יפה ולהתכונן לאירוע חגיגי וכל זאת לאחר יום עמוס באירועים ובקשיים, הפנים לא פעם אומרות ומראות את הכל ועל כן איפור איכותי הוא כזה אשר יודע לעזור לנשים רבות לעשות את המעבר מהחיים האמיתיים לאירוע נוצץ.
במכון היופי ביוטי טיים ניתן לרכוש את כל סוגי הטיפולים האיכותיים ביותר.

מגוון שירותים כמו: פילינג, סידור גבות וציפורניים, פדיקור רפואי , הסרות שיער, טיפולי פנים ועוד. סלון יופי אחראי, אמין ובעל מוניטין רב.
 מכוני יופי? הכל תחת קורת גג אחת!
איפור לאירועים
איפור לאירועים הוא ללא ספק איפור אשר צריך להיות איכותי הרבה יותר וכמו כן מותאם לסוג האירוע ולתנאים אשר יהיו באותו אירוע. איפור יפה ואיכותי ללא ספק יבליט את נוכחותה של אישה בכל סוג של אירוע. לא פעם אירוע כזה או אחר עשוי להיות עמוס במשתתפים וכמו כן להתקיים באזור בו הטמפרטורה גבוהה, איפור איכותי הוא כזה אשר לא יפגע בשל לחות יתר או הזעת יתר.  
 
איפור לאירועים צריך להדגיש את חלקי הפנים היפות של המאופרת. מאפרת איכותית ומקצועית תדע להתאים את האיפור למבנה האישיות של כל אישה ואישה ולהתאים את האיפור לגילה וכמו כן ללבוש אותו היא תבחר ללבוש באותו האירוע. 

מחפשים מכון קוסמטיקה? רק ביוטי טיים!
על מנת לקבל את השירות הטוב והאיכותי ביותר מומלץ לקבל את חוות הדעת של אלה שניסו והצליחו בגדול. לביוטי טיים יש הרבה מאוד לקוחות מרוצים ונאמנים.

בביוטי טיים בראשותה של רונית אברג'יל מקפידים בראש ובראשונה על מתן השירות המעולה ביותר וכמו כן על האווירה אשר תאפשר לכל לקוחה להרגיש את המשפחתיות, את החום והאהבה.

איפור לאירועים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer