כל כלה רוצה להיראות במיטבה ביום המאושר בחייה. לא פחות מאשר רכישת השמלה, ויחד עם סוגיות דוגמת התסרוקת בה הכלה תבחר, נכנס לתמונה נושא האיפור – משתנה משמעותי במשוואה האסתטית שלה.

בתנאים האלה, ברור דבר אחד: פשוט לא ניתן לוותר על איפור מקצועי לכלות, הניתן על ידי גורמים מקצועיים הפועלים בשדה המשחק. ואיך המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים קשור לכך?

איפור מקצועי לכלות
נקודת המוצא: יותר מאשר איפור ערב

איפור מקצועי לכלות, מעצם ההגדרה שלו, נועד ליצור לכלה את המראה המיוחד והזוהר ביותר, להבליט את כל מה שדורש הבלטה ולהסתיר את כל מה שרצוי להסתיר.

המדובר הוא באיפור אשר חייב להיות מתוכנן לפרקי פרקים, מ-א' ועד ת', וזאת בהתאם לרצונות הכלה (למשל, כלה המעוניינת במראה עדין במיוחד), המאפיינים הפיזיים העיקריים שלה ויתר הגורמים המרכיבים את ההופעה: על האיפור, למשל, להתאים לתסרוקת. בכל מקרה, חשוב שהאיפור יהיה עמיד, יתאים לתנאי האירוע (דוגמת מזג האוויר) ויחזיק מעמד לאורך זמן - גם כאשר הכלה תתרגש, תרקוד ותשמח לאורך האירוע.

עקב כל אלה, ברור מדוע איפור מקצועי לכלות מצריך מאמצים רבים, אפילו יותר מאשר איפור ערב מקצועי. את המושכות צריך להעניק למאפרות ולמאפרים מנוסים במיוחד, אשר בטוחים במקצועיות שלהם – סקירה של תיק העבודות יכולה רק לסייע בכך.

המלצה מועילה אחרת היא לעבור איפור ניסיון, מספר חודשים לפני החתונה, דבר שיאפשר להתרשם בפועל מרמתם של אנשי המקצוע ומן היכולת שלהם להבין את צרכי הכלה המיועדת. אין לשכוח כי תקשורת בין שני הצדדים חיונית בדרך להשלמת המשימה על הצד הטוב ביותר, ומכאן שגם יחסי האנוש של המאפרת צריכים להילקח בחשבון.
החדשות הטובות הן שכבר יותר מ-25 שנה יש כתובת אחת באזור השרון עבור נשים המעוניינות לעבור איפור מקצועי לכלות.

קליניקה בשם Beauty Time, הממוקמת בהרצליה, לוקחת את האיפור לדרגת המומחיות והאומנות הגבוהה ביותר.

במקום ניתן לקבל שורה ארוכה של טיפולים קוסמטיים, לרבות איפור כלות, כולל שירותים שאינם מובנים מאליהם כלל וכלל: איפור קבוע לעיניים, אם לוקחים דוגמא נפוצה. הקליניקה הכינה אינספור כלות ליום המאושר בחייהן, כשתמיד התוצאות מרשימות ומשביעות רצון.
 אז איך מתחילים?

איפור מקצועי לכלות


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer