מעוניינות לעבור טיפול המאפשר לכן איפור קבוע לעיניים ולגבות? ובכן, המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים (Beauty Time) הממוקם בהרצליה מזמין אתכם לעבור איפור קבוע איילנר.

שיטה זו מאפשרת לכן ליהנות ממראה אסתטי מושך ונפלא לאורך כל שעות היממה, גם כאשר אתן קמות בבוקר או יוצאות מבריכת השחייה.

איפור קבוע הוא שיטה יעילה, בטוחה ואיכותית להדגשת העיניים והמסגרת סביבן.

באמצעות האיפור הקבוע לאזור העיניים ניתן לתקן פגמים בריסים ובגבות, להדגיש את היופי הטבעי, לתחום את העיניים בצורה הרצויה לך וליהנות ממראה צעיר, קורן ורענן לאורך כל שעות היום, ללא צורך באיפור הגוזל ממך זמן.
איפור קבוע בגבות ואיפור קבוע לעיניים מחייבים ניסיון רב ומיומנות ברמה הגבוהה ביותר.

לכן, מומלץ לפנות רק לקליניקה מובילה בארץ כמו המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים הנמצאת בהרצליה. בקליניקה מתמחים בין השאר גם בשיטות חדשניות של איפור קבוע לעיניים.

הקליניקה מציעה איפור קבוע לעיניים המבטיח תוצאות מלהיבות ומרשימות. יש לזכור כי האיפור נשאר לאורך זמן רב, לכן אין להקל ראש בבחירת הקליניקה.

המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים מציע מגוון טיפולי איפור קבוע באמצעות טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך. כל מטופלת עוברת אבחון מקצועי ומעמיק על מנת להתאים עבורה את השיטה הטובה והנכונה ביותר, שיטה שתבטיח תוצאות אסתטיות מדהימות ומיוחדות.

כדאי לדעת כי באמצעות איפור קבוע בשיטה זו ניתן לספק מענה מתקדם ואיכותי לנשים הסובלות מנשירת ריסים או גבות, משיער דליל בגבות או מבעיות אחרות באזור העיניים. חשוב לציין כי האיפור מתבצע באמצעים טכנולוגיים חדשנים, ללא צורך בהליך כירורגי מורכב ויקר המחייב לרוב גם זמני התאוששות והחלמה ארוכים.

בשיטת איפור קבוע לעיניים נהנים מאיפור קבוע בגבות ובאזור העין, ומתיחום מרשים של מסגרת העין למעלה ולמטה. כך, תוכלי לקום בבוקר וליהנות ממראה אסתטי מרשים ומושלם.

כדאי לדעת כי לפני יישום האיפור הקבוע יש לבצע בדיקות קפדניות כמו בדיקת רגישות לפיגמנט בו נעשה שימוש בשיטת האיפור הקבוע לאזור העיניים. כדי ליהנות מתוצאות מעולות ומשביעות רצון מומלץ לתאם פגישת ייעוץ במרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים.
 טכנולוגיות חדשות לאיפור קבוע

איפור קבוע איילנר


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer