איך בוחרים את מכון הקוסמטיקה האיכותי ביותר? מה היא המשמעות של איפור קבוע לגבות? למה לבחור בשירותי מכון היופי ביוטי טיים? מה הם היתרונות המשמעותיים ביותר של ביוטי טיים?

אין ספק כי הפנים הם כרטיס הביקור החשוב ביותר של כל אחד ואחת. הפנים משדרות ומעבירות מסר לבן שיחתנו וכמו כן מעניקות את ההרגשה האישית הטובה ביותר כאשר אנחנו במיטבנו. מה שנראה היה בדיוני בעבר הרחוק הפך להיות מאוד מציאותי בימינו.

ניתן להחזיר למראה הפנים את הברק והיופי ואפילו להצעיר אותו. כל מה שנדרש הוא הייעוץ המקצועי ביותר של איש המקצוע המתמחה בכך.
לאורך יותר מעשרים וחמש שנים פועלים בביוטי טיים לטובת שיקום גבות וכמו כן לטובת עוד הרבה מאוד סוגים של שירותים.

לאורך השנים נרכש ניסיון רב וכמו כן ידע רב. לביטוי טיים מוניטין ורקורד מרשים ביותר של עשייה. מטופלים ומטופלות הפוקדים את ביוטי טיים מגיעים מכל רחבי הארץ ומקבלים את השירות האישי והמקצועי ביותר.

מחפשים צביעת גבות? פנו אל ביוטי טיים!

עם השנים נוספו עוד ועוד שירותים לטובת המטופלים השונים. אווירה כפרית מיוחדת במינה בה ניתן לרכוש שירותי צביעת גבות, שירותי איפור לכלות, טיפולי הסרת שיער בלייזר ובעוד שיטות מתקדמות, מניקור ופדיקור רפואי ועוד.
שיקום גבות? נסו את השירותים של ביוטי טיים?
איפור קבוע לגבות זו ללא ספק אחת הטכניקות המרשימות ביותר על מנת להחזיר לגבות את המראה היפה, המדויק והאסתטי. לאורך השנים הגבות הולכות ומאבדות שיער וזאת בעיקר בשל המריטות הרבות. כמו כן במקרים בהם מבנה הגבות אינו משביע רצון ניתן לבחור ולעצב את הגבות על ידי איפור קבוע בדיוק על פי הסגנון המועדף על כל מטופלת.

כאמור איפור קבוע בגבות מצריך מיומנות רבה. נשות המקצוע של ביוטי טיים עברו את כל ההכשרות וכמו כן יש להן את הידע הנדרש על מנת לצייר את הגבות המושלמות ביותר. כמו כן לטובת איפור קבוע לגבות עושים שימוש בביוטי טיים במכשור המתקדם ביותר והמוביל ביותר בתחום ייחודי זה. מעקב צמוד עד לתוצאה הרצויה.

איפור קבוע לגבות


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer