מה היא הדרך הבטוחה ביותר לקעקע איפור? למי מתאים סוג כזה של איפור? איך בוחרים את הקוסמטיקאית לטובת העניין? מה הם השירותים המוצעים בביוטי טיים?

לפנים של כל אחד ואחת מאיתנו יש משמעות רבה וגדולה במיוחד. אותם הפנים שכל אחד פוגש אל מול המראה מספרות לו הרבה על עצמו ועל תלאות חייו. פנים יפות משפרות את מצב הרוח האישי וכמו כן תורמות רבות לרמת הביטחון העצמי. עבור אלו אשר מראה פניהם אינו אסתטיים, עייף וחיוור האינטראקציה עם חברים או סתם עוברי אורח הופכת להיות פחות נעימה.

על מנת לאפשר את המראה היפה והאסתטי ביותר לפנים שלכם מומלץ מאוד להיעזר בכל האמצעים שהטכנולוגיה מאפשרת כיום. אין עוד צורך לעמוד מידי יום אל מול המראה ולעצב מחדש את הגבות. איפור קבע הוא הפתרון האידיאלי עבור אלו אשר זמנן יקר ולא מעוניינות לבזבז זמן יקר מידי בוקר על תהליך האיפור.

כמו כן איפור זה מתאים מאוד לאלה אשר סובלות מחוסר בשיער גבות. בזכות טכניקות מרשימות ביותר ניתן לעצב את הגבות שהינכן חפצות בהן וליהנות ממראה מלבב ורענן ביותר בכל שעות היום. כמו כן חשוב מאוד לדעת כי שיטות העבודה אשר משתמשים בהם במכון היופי ביוטי טיים הינם שיטות חדשניות ביותר, בביוטי טיים עושים שימוש בחומרי הגלם ובמכשירים במתקדמים ביותר המיוצרים אצל טובי היצרנים.

גבות איפור קבוע? איך בוחרים את הקוסמטיקאית שלכם?
אם ברצונכן איפור איכותי ומקצועי ביותר אזי מוטב לבחור את הקוסמטיקאית שיש לה את הניסיון הנדרש לשם כך. בביוטי טיים ניתן ליהנות משירותי צוות מקצועי אשר רשם הצלחות רבות בקרב הרבה מאוד לקוות מרוצים. כמו כן הבה מאוד השקעה ביצירת האווירה האינטימית והנעימה ביותר. מחירים מעולים לשביעות רצון הלקוחות וכמו כן תנאי תשלום נוחים.
 
איפור קבוע בגבות? רק בביוטי טיים!

בביוטי טיים ניתן לבצע את כל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחת. אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים וכמו כן ייעוץ והדרכה להמשך טיפול בבית. כאמור איפור קבוע לגבות, איפור לכלות ולאירועים, טיפולי פנים, מניקור ופדיקור ועוד.
 
20% הנחה
על האיזורים:

גבות  |  איילנר  |  שפתיים

איפור קבוע


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer