ציפורניים, ללא צל של ספק, הן מהסממנים המובהקים ביותר של הנשיות.

אלא שכדי לזכות במראה ציפורניים מרשים ואסתטי במיוחד נדרש להשקיע מאמצים – וזאת בדמות פנייה לבעלות מקצוע אשר זהו תחום ההתמחות העיקרי שלהן. כאן בדיוק מתחילים לדבר על בונות ציפורניים וסל השירותים שהן מציעות. ואיזה מכון יכול להעניק עבורכן טיפולים ברמת המומחיות הגבוהה ביותר?

בונות ציפורניים
קווים לדמותה של בניית הציפורניים
בונות ציפורניים, מעצם התפקיד שלהן, מבצעות מספר פעולות עיקריות.

זה מתחיל עם עיצוב ציפורניים, המהווה כיום אומנות של ממש. מעבר לשימוש בכל אותם לקים לציפורניים, במגוון צבעים, ניתן להצביע על קישוטים אלה או אחרים.

כאן, דומה כי כל עיצוב הוא בגדר אופציה, כאשר ההתאמה האישית למאפייני האישה קיימת גם קיימת. למעשה, עיקר האתגר בתחום הוא להתאים מבנה מסוים של ציפורן לסגנון ולאופי של האישה, מלאכה אשר רק הטובות שבבונות הציפורניים תוכלנה לבצע ללא דופי.

בונות ציפורניים בהחלט יכולות לקבל על עצמן תפקיד רפואי של ממש. מניקור רפואי הוא הפעולה המרכזית המשמשת לצורך זה, כאשר בכוחו לסייע עם בעיות עור שונות המופיעות בכפות הידיים. פטריות, ציפורן חודרנית או יובש בעור הם רק חלק מהמצבים שמניקור רפואי מאפשר להתמודד עימם.
המרכז לאסתטיקה פרא רפואית Beauty Time מספקת פתרונות מלאים למחפשים אחר בונות ציפורניים מהשורה הראשונה.

המרכז, הממוקם בהרצליה ומנוהל על ידי רונית אברג'יל, מספק שורה ארוכה של טיפולים: החל מבניית ציפורניים, דרך קישוטים לציפורנים ועד למניקור רפואי של ממש.

הוא מבצע כל מלאכה ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר, כאשר ההקפדה שלו היא על אווירה שלווה ועל מחירים נוחים השווים לכל נפש. צוות המרכז כולל בתוכו קוסמטיקאיות ובונות ציפורניים מנוסות ומיומנות, המתאימות את הטיפולים למאפייני הלקוחות.
 הפתרונות של Beauty Time

בונות ציפורניים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer