לכל אישה באשר היא, חשובה האסתטיקה - אולם לא כולן נוהגות באופן זהה על מנת לשפר את המראה ואת האסתטיקה.

למרות השוני בין הנשים בארץ ואף מסביב לעולם, יש עניין מרכזי שמשותף כמעט לכולן – ההכרה בכך שציפורניים מטופחות הן סממן של יופי ונשיות ראשון במעלה.

בדיוק משום כך, יותר ויותר נשים מחפשות אשת מקצוע שתספק להם ציפורניים מטופחות ויפות יותר בתהליך של בניה ציפורנים.

בניה ציפורנים
חיזוק, עיצוב, שיפור

לא כל הנשים נולדו עם ציפורניים חזקות ויפות מעצם טבען. אצל לא מעט נשים מופיעים סדקים בציפורניים ולפעמים גם שברים חוזרים ונשנים. משום כך, חשוב לדעת שתהליך מקצועי של בניה ציפורנים חשוב ומועיל לא רק לבעלות ציפורניים חזקות ויפות באופן טבעי אלא גם למי שסובלת מציפורניים פחות חזקות.

עוד כדאי לציין שמלבד טיפוח המבוסס על בניה ציפורנים ניתן לנקוט עוד צעדים שונים כדי לשפר את מראה הציפורן והיופי שלה. בין היתר ניתן לבצע עיצוב ציפורנים באמצעות הדבקות שונות ונאות וניתן גם להשתמש במגוון רחב של קישוטים לציפורנים.
בשנים האחרונות רווחת המגמה להשקיע בציפורניים הנשיות אפילו יותר.

נשים רבות מחפשות פתרונות של לקים ייחודיים, צבעים חדשים, וכמובן גם קישוטים מרהיבים. אנשי מקצוע מתחום היופי מספרים על אפשרות לשימוש בסילרים שונים לציפורן, ששומרים עליה ונשמרים רעננים לאורך זמן ארוך.

קוסמטיקאיות נבחרות שעוסקות בשירות החשוב הזה של בניה ציפורנים למעשה מביאות ביטוי ליכולת יצירתית ואפילו אומנותית. באמצעות קישוטים לציפורנים, צבעים מרהיבים ודוגמאות מיוחדות יכולות יותר ויותר נשים להתגאות במראה אלגנטי, יפה ומושך של ציפורניים המטופחות ברמה הגבוהה ביותר.

רוצות גם אתם לדעת מהו הסוד של עיצוב ציפורנים מושלם? האם גם אתן לא מרוצות ממצב הציפורניים שלכן ורוצות לדעת איך ניתן לשפר וליפות? האם אתן רוצות לדעת יותר על לקים עמידים ועל השיטות שבהן ניתן לנקוט כדי להפוך את מראה כפות הידיים והציפורניים לעוד יותר יפה ונשי?

פנו לביוטי טיים - המרכז המקצועי לאסתטיקה פרא רפואית שמעניק את כל סוגי הטיפולים המתקדמים באיכות מובילה ועם יחס אישי. 
 אומנות הציפורניים

בניה ציפורנים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer