למה יש צורך בבנייה של ציפורניים? מה הם השיטות לבניית הציפורניים בביוטי טיים? מה היא המשמעות של בחירת בונת הציפורניים האיכותית ביותר? אילו עוד שירותים מוצעים בביוטי טיים?

אחד מסממני הנשיות החשובים ביותר הן ללא ספק הציפורניים. נשים רבות משקיעות הרבה מאוד ביופי בראש ובראשונה על מנת להרגיש טוב עם עצמן ועם נשיותן. בניית ציפורניים מאפשרת פתרון נוח מאוד ויעיל מאוד לטובת מראה נשי וסקסי. כל מה שנדרש הוא לקבל את השירות המקצועי ביותר והאיכותי ביותר.

בניית ציפורניים
ישנן שיטות שונות לטובת בניית ציפורניים, תחום זה הולך ומתפתח עם השנים. הטכניקות השונות לטובת מראה ציפורניים יפה ונשי מאפשרות ציפורניים מרשימות גם לכאלה אשר מסיבה זו או אחרת אינן יכולות להאריך ציפורניים משלהן.

כמו כן ישנן נשים אשר מבנה הציפורן שלהן אינו מתאים להארכת הציפורן הטבעית, ציפורן כזו היא חלשה יותר ונוטה להישבר בקלות רבה. על כן ההמלצה היא להתאים את הטכניקה לעיצוב ציפורן מלאכותית.

בניית ציפורניים כאמור מצריכה מאשת המקצוע מיומנות רבה וכמו כן יצירתיות. המיומנות היא בעיקר על מנת להתאים את במבנה הרצוי על פי סגנונה ואופייה של הלקוחה. כמו כן חשוב מאוד לבנות את הציפורן המלאכותית כך שתחזיק מעמד לאורך שעות היום וכמו כן בפעילות יום יומית שגרתית כמו במגע עם מים וכולי.

היצירתיות באה לידי ביטוי ביכולת עיטור הציפורן.

עיצוב ציפורניים? למה דווקא מכון היופי ביוטי טיים?

אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום ייחודי זה. מכון היופי ביוטי טיים מעניק את רגעי האושר ללקוחות רבות לאורך הרבה מאוד שנים של עשייה בתחום הקוסמטיקה. הקפדה יתרה על רמת שירות גבוהה במיוחד. אווירה רגועה ושלווה, מקצועית ואחראית. בביוטי טיים מקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר המותאמים אישית למטופלות.
עיצובי ציפורניים? רק בביוטי טיים!
לא רק טיפול בציפורניים, בביוטי טיים ניתן ליהנות מהרבה מאוד שירותים המוגשים במקצועיות רבה ולשביעות רצון המטופלים.

שירותים כמו: טיפולי פנים, הסרות שיער, איפור קבוע, פדיקור ומניקור רפואי, טיפולים אלטרנטיביים ועוד. קישוט לציפורניים ועיצובים מדהימים בסגנונות שונים.
 מחפשים פילינג עמוק? ביוטי טיים לשירות הלקוחות!

בניית ציפורניים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer