מה שהיה פעם יפה ומרשים ביותר הפך להיות מטריד והמעיק מאוד על הרבה מאוד גברים ונשים.

בעבר
השיער על החזה או באזורי גוף שונים אחרים היה נחשב לסמל הגבריות וניתן היה לראות גברים רבים חושפים את שיער החזה שלהם לעיני כל.

עם השנים האופנה השתנתה וכעת מה שיפה הוא המראה החלק והנקי מכל שערה. הבשורה הטובה היא כי ניתן כיום להסיר את שיער הגוף המיותר לצמיתות.

איך ניתן להסיר שעווה בצורה המקצועית ביותר? איך בוחרים את הקוסמטיקאית הטובה ביותר לטובת הסרת שיער? מה הן שיטות הסרת השיער במכון היופי ביוטי טיים? למה דווקא ביוטי טיים?

עם השנים השתנתה גם השיטה של השיטה של הסרת השיער.
הגילוח פינה את מקומו לטובת הסרת שיער בשעווה לגברים ולאחר מכן שיטה זו הוחלפה בהסרת שיער לצמיתות על ידי מכשירי הלייזר השונים ועוד טכניקות שונות ומגוונות. עם זאת חשוב לציין כי הסרת שיער בשעווה לגברים פופולארית מאוד במכוני היופי למיניהם גם היום.

טכניקת הסרת שיער בשעווה לגברים הינה טכניקה המצריכה ידיים טובות. לא פעם מריטה עשויה להכאיב ולגרום לאי נעיצות אולם ניסיון ועדינות של הצוות המטפל עשוי למנוע כאב ולהקל על אי הנוחות. בביוטי טיים העושים במלאכה רכשו את הניסיון הרב ביותר וכמו כן ישנה הקפדה יתרה על סטריליות ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר.

שעווה לגברים? למה דווקא ביוטי טיים?
לקוחות ומטופלים מרוצים לעולם אינם טועים. הדרך הנכונה ביותר להבטיח כי בחירתכם הבחירה הנכונה ביותר היא על ידי קבלת המשוב החיובי ממטופלים מרוצים.

לביוטי טיים הרבה מאוד מטופלים הצועדים יד ביד עם מכון יופי זה לאורך שנים ארוכות. שעווה לגברים ושאר הטיפולים באווירה כפרית ונעימה, הקפדה על נוחיותו של כל מטופל ומטופלת וכמו כן עמידה בלוחות הזמנים ומחירים הוגנים.
טיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים ונשים, שעווה לגבר בגב ובכתפיים, טיפולי פדיקור רפואי, טיפולי פנים, שיקום וצביעת גבות, בניית ציפורניים ואיפור לכלות ועוד.

אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים. 
מחפשים טיפולי שעווה לגבר? מה עוד נמצא בביוטי טיים?

הסרת שיער בשעווה לגברים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer