כאמור מבחר רב של טיפולים המבוצעים על ידי מומחים לתחום ובעלי ידע רב.

בין השאר טיפולי הסרת שיער בשיטות שונות, עיצוב גבות, טיפולי פנים, שיזוף בהתזה, מניקור ופדיקור ועוד. אחריות מלאה וכמו כן מחירים מעולים.
 אילו טיפולים ניתן לרכוש בביוטי טיים?
מה היא הדרך הטובה ביותר להיפטר משיער הגוף? האם שיטה זו מתאימה לכל אחד ואחת? מה הם היתרונות הבולטים ביותר של שיטת הסרת שיער זו? למה לבחור דווקא במרכז לאסתטיקה ביוטי טיים?

הסרת שיער בSHR לייזר
עם השנים האופנה עוברת שינויים רבים. מה שנהוג ומקובל היה בימים עברו חלף מן העולם. אם פעם היה מובן מאליו כי הגברים יתהדרו בשיער החזה שלהם אזי כיום הדבר פחות מקובל.

ניתן כיום לראות בחוף הים או בכל מקום אחר גברים רבים אשר משתמשים בטכניקות מתקדמות ושונות על מנת להסיר את שיער גופם. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בנשים אשר הטיפול בשיער הגוף המיותר הוא לא פעם מטרד עבורן.

ממש כמו שהתרבות והאופנה השתנתה כך גם הטכניקות להסרת אותו שיער גוף מיותר השתנתה. סכיני הגילוח ומדבקות השעווה הולכים אט אט ומתחלפים במכשירי הלייזר המתקדמים והפופולאריים.

ניתן לציין כי גם בענף הלייזר ישנה התקדמות הדרגתית ומשמעותית, אחת השיטות היותר איכותיות ביום היא הסרת שיער בSHR לייזר.

שיטת הסרת שיער בSHR לייזר מתאימה כאמור הן לגברים והן לנשים והיתרונות של שיטה זו הם רבים. אחד היתרונות הבולטים והחשובים הוא ביכולתו של המטפל להסיר את השיער עם מינימום כאב.

כמו כן שיטת הסרת שיער בSHR לייזר מאפשרת לסיים את ההליך הטיפולי במספר טיפולים בלבד וליהנות מגוף חלק ויפה.

למה לבחור דווקא בשירותים של המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים?
אין ספק כי כל מי שמגיע למרכז האסתטיקה נתקל באווירה היוצאת דופן של המקום. שילוב מרשים של גוונים, יופי ואווירה אינטימית ונעימה תקדם את פניכם.

כמו כן בביוטי טיים עושים מאמצים רבים על מנת להעניק את השירות המקצועי ביותר וכמו כן האישי ביותר. ניסיון של שנים רבות במגוון סוגי טיפולים.

הסרת שיער בSHR לייזר


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer