הסרת שיער FHR

הסרת שיער FHR, הינה טכנולוגיה מתקדמת וחדישה להסרת שיער המוצעת למטופלי זמן יופי שבהרצלייה. טכנולוגיה זו נשענת על אנרגיית אור משולבת עם גלי רדיו,  ומאפשרת טיפולי הסרת שיער גם לבעלי עור כהה. זאת, עבור שערות שונות ברחבי הגוף לרבות הסרת שיער בבית השחי, בידיים ובגב.

מבצע ב "Beauty Time " - 1 + 1 על מגוון אזורים בגוף!

הטכנולוגיה שמאחורי FHR
מכשירי FHR הינם מכשירים נושאי תו תקן ישראלי, אמריקאי ואירופאי, הנעזרים באנרגיית אור וגלי רדיו. באמצעות מכשירי הסרת שיער FHR נעשה שימוש בקליטת האור היוצא מפיגמנטי הצבע הכהים של השערות, המכונים מלנין. המכשיר פולט פולסים של אנרגיית אור המתורגמת לאנרגיית חום שגורמת להשמדת זקיקי השיער הלא רצוי לצמיתות. בנוסף, למכשיר יש ידית קירור עמוק אשר מאלחשת את אזור הסרת השיער ומונעת כאבים.

אפשרויות הסרת שיער עם FHR
עם הסרת שיער  FHR ניתן כאמור להוריד בבטחה ובהצלחה שערות מאזורים שונים בגוף. בעזרת מכשיר זה ניתן לבצע הסרת שיער בידיים, הסרת שיער מהגב, מבית השחי, הצוואר, קו הגבות, פס הטבור, פאות, קו ביקיני, שפם וסנטר.

כמו כן, טיפולים אלו נחשבים כמתאימים לבעלי עור כהה באופן בטוח וללא חשש לכוויות.


הליך הסרת שיער FHR
הסרת שיער FHR הינו טיפול מהיר ונטול כאב שיכול לטפל בחצי גוף, כולל הסרת שיער בגב ובידיים תוך כ- 20 דקות. יש לציין כי הליך זה הינו אפקטיבי רק עבור זקיקי שיער הנמצאים בהליך צמיחה ולא בזקיקי שיער רדומים.

כפועל יוצא מכך, על מנת לקבל את המרב משיטה זו יש צורך בסדרת טיפולים בעלי מרווח של כחודש וחצי בין כל טיפול, שהינו פרק הזמן בו זקיקי שיער נכנסים למחזור חדש של צמיחה. בסופו של ההליך כמות השערות בגוף קטנה בממוצע ב- 80 או 90 אחוזים.
  • השפעה לאורך זמן
  • טיפול מהיר ומדויק
  • טיפול ללא כאב באמצעות ידית קירור עמוק
  • התאמה לכל סוגי העור
  • כיסוי אזורים רבים בגוף
  • הבטחת הצלחה באחוזים גבוהים מאוד.
יתרונות שיטת FHR
שיטת FHR להסרת שיער המוצעת זמן יופי
מעניקה למטופלים יתרונות ברורים וחשובים כגון:

קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer