מה היא המשמעות של הסרת השיער מהגוף?
אילו שיטות להסרה קיימות? מה התוצאות המתקבלות?


האופנה משתנה מתקופה לתקופה, מה שנכון היה לשנות השבעים בהם היו גברים רבים לובשים חולצות פתוחות לרווחה וחושפים חזה שעיר נחשב כמקובל פחות בימינו. יותר ויותר גברים מעדיפים את המראה החלק, מראה חלק בחזה וכמו כן בשאר האזורים בגוף.

כאמור גם בקרב הנשים השתנתה תפיסת העולם, לא עוד גילוח שיער על בסיס יום יומי אלא שימוש בטכניקות שונות ומתקדמות ביותר על מנת להעלים את השיער המיותר לצמיתות.

המראה החלק לגברים וכמו כן לנשים הוא כאמור הרבה יותר אסתטי. הסרת שיער מתאפשרת כיום במגוון רחב מאוד של שיטות החל מהשיטות הישנות של הגילוח ועד לשיטות העושות שימוש בלייזר על מנת למנוע מהשערה לצמוח. כל אשר נדרש הוא לפנות אל הצוות המקצועי של ביוטי טיים על מנת לתאם פגישה ולוודא כי אכן אין שום בעיה בריאותית אשר מונעת את הסרת השיער.
הורדת שיער בשעווה? אילו עוד טיפולים בביוטי טיים?

כאמור מגוון מרשים של טיפולי הכולל בין השאר הסרת של השיער בשיטות שונות, טיפולי פנים, פילינג עמוק, איפור קבוע וכמו כן איפור לאירועים ולכלות, פדיקור ומניקור רפואי ועוד. הסרת שיער בכל הגוף ושאר הטיפולים במקצועיות באחריות ובמסירות.
 
הסרת שיער
בשיטת FHR:
  • שיטת FHR להסרת שיער המוצעת בקליניקת Beauty Time מעניקה למטופלים יתרונות ברורים וחשובים:
  • השפעה לאורך זמן
  • טיפול מהיר ומדויק
  • טיפול ללא כאב באמצעות ידית קירור עמוק
  • התאמה לכל סוגי העור
  • כיסוי אזורים רבים בגוף
  • הבטחת הצלחה באחוזים גבוהים מאוד

בביוטי טיים משתמשים בשיטת ה-IPL המוכרת והטובה. טיפול נכון ויעיל בשערה ימנע מאותה שערה לגדול לאחר מספר טיפולים מועטים. כמו כן שיטה זו חוסכת הרבה מאוד זמן יקר על גילוח או על מריטת שיערות בעזרת שעווה. הסרת שיער בשיטה זו מותאמת לכל סוגי העור וכל סוגי גווני השערה.

שעווה להסרת שיער? רק בביוטי טיים!
בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר יש לעשות שימוש בחומרים האיכותיים ביותר וברמת הביצוע הגבוהה ביותר. לביוטי טיים יש את הצוות המקצועי בעל הידע והניסיון הרב ביותר, הסרות שיער ושאר הטיפולים נעשים באווירה אינטימית משפחתית. לביוטי טיים הרבה מאוד מטופלות אשר פוקדות את מכון היופי לקבלת הפינוק והכיף הנלווה לטיפולי הקוסמטיקה.
 

הסרת שיער


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer