האם כל סוגי הטיפולים מתאימים לכל סוג של מטופל? מה הם היתרונות של הטיפולים האלטרנטיביים? איך בוחרים את המטפל הטוב ביותר עבורכם? מה מציעים לכם בביוטי טיים?

מה שנכון היה בעבר הרחוק לאזורים מסוימים בלבד בעולם הפך להיות במהרה כטיפוליים מוכרים ביותר ומקובלים בחלקים רבים של העולם.

טיפולים אלטרנטיביים מוכרים ופופולאריים ביותר במזרח הרחוק ומאפשרים בריאות תקינה לאורך יותר משלושת אלפים שנים לאזרחים רבים.

חשוב מאוד לציין כי הרפואה הזו המוכרת כל כך בסין ובמדינות שונות אחרות היא אינה תחליף לרפואה המודרנית אלא משתלבת איתה פתרון אולטימטיבי לשיפור בריאותם של רבים.
 
טיפולים אלטרנטיביים
ההבדל המשמעותי ביותר בין השיטות השונות, זו המוכרת במזרח הרחוק לשיטה המוכרת יותר בעולם המערבי היא בגישה.

במזרח הרחוק אותם טיפולים אלטרנטיביים הם על מנת לשמר את בריאותו של המטופל ואורח חייו הבריאים לאורך כל שנות חייו על מנת למנוע מחלות וחולאים. לעומת זאת בשיטה המערבית תפקידו של הרופא הוא לרפא אדם שחלה.

כאמור טיפולים אלטרנטיביים מבוססים לרוב על חומרים ומרכיבים טבעיים. שיטות טיפול אלו לרוב מאפשרות טיפול ארוך יותר כאשר הדגש הוא חיזוק המערכת החיסונית והאיזונים.

לעומת זאת בשיטה הקונבנציונלית ניתן לרפא מחלות בקצב מהיר הרבה יותר וחזרה לשגרה מהירה יותר, אולם תהליכים מהירים אלו עשויים לא פעם לגרום לתופעות לוואי ולפגיעות שונות כתוצאה משימוש בחומרים כימיים כאלו או אחרים. טיפולים הנחשבים לאיכותיים הם אלו המותאמים אישית לכל מטופל על פי הרגישויות והמבנה גופו. 

טיפולים אסתטיים? איך בוחרים את הקליניקה שלכם?
אין ספק כי לקוחות מרוצים רבים אינם טועים. שנים רבות של רכישת ניסיון וכמו כן צבירת ידע רב מאפשר לצוות המקצועי של ביוטי טיים להעניק את רמת הטיפול הגבוהה ביותר. כמו כן בביוטי טיים משקיעים השקעה רבה ביצירת האווירה הנעימה והאוהבת ביותר לשביעות רצון הלקוחות.
אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של מכון היופי ביוטי טיים הוא המגוון המרשים והגדול של השירותים הטיפוליים אותם ניתן לרכוש.

​טיפולי פנים, פילינג עמוק, הסרות שיער בשיטות שונות, טיפול בפיגמנטציה ועוד באחריות ובמקצועיות. 
 טיפול מזותרפיה? למה דווקא מכון היופי ביוטי טיים?

טיפולים אלטרנטיביים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer