עבור מי מתאימים טיפולים פרא רפואיים? איך בוחרים את המטפל הראוי ביותר עבורכם? מה הם סיכויי ההצלחה של טיפולים אלו? אילו סוגי טיפולים מוצעים בביוטי טיים?

כל אדם באשר הוא מגיע הרגע בו הוא זקוק לטיפול ייחודי המותאם לצרכיו. על מנת לקבל את הטיפול המקצועי והיעיל ביותר יש לאפשר טיפולים ממוקדים רפואיים אשר נותנים מענה ספציפי לבעיות כאלו ואחרות. טיפולים ממוקדים יכולים להעניק את הפתרונות הטובים ביותר לבעיות אורטופדיות, מחלות וכולי.

עם זאת חשוב מאוד לציין כי טיפולים נקודתיים כמו טיפולי רפלקסולוגיה יכולים בהחלט לתת את המענה הנדרש לפתרון בעיות כאלו ואחרות אולם מומלץ מאוד לקבל טיפול זה לצד טיפולים קונבנציונליים. ניתן כאמור להתחיל באותם טיפולים ממוקדים רפואיים כמו שיאצו למשל ובמידה והבעיה חוזרת על עצמה מומלץ לטפל בבעיה אצל רופא המשפחה.

טיפולים ממוקדים רפואיים
טיפולים פרא רפואיים כמו טיפולי פנים (פילינג) הם לא פעם פתרון נכון ביותר עבור אלו אשר אינם יכולים לעבור טיפולים המלווים עם כאב ואי נעימות. טיפולים אלו מאפשרים טיפול בעור הפנים בעזרת חומרים נוחים הרבה יותר לשימוש טיפולים אלו דורשים השבתה מהפעילות היום יומית.

כמו כן על מנת להתאים טיפולים ממוקדים רפואיים חשוב מאוד לקבל את חוות הדעת מאנשי המקצוע האיכותיים ביותר ובעלי הניסיון הנדרש למציאת הפתרונות היעילים והנכונים לכל סוג של בעיה רפואית.

טיפולי פנים פרא רפואיים? פנו אל ביוטי טיים!
הצוות של ביוטי טיים רכש את ניסיונו מהרבה מאוד מטופלים שנהנים בכל יום ממגוון מרשים ביותר של שירותים. בין היתר ניתן למצוא שירותי הסרת שיער בלייזר, מניקור ופדיקור רפואי ועוד. בביוטי טיים עושים שימוש אך ורק במכשור המתקדם ביותר בעולם וכמו כן שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר המיוצרים אצל היצרנים המובילים.
לביוטי טיים רקורד מרשים של עשייה וכמו כן מוניטין רב.

בביוטי טיים מקפידים על שירות אדיב ואישי וכמו כן מקנים את האווירה הנעימה ביותר.

טיפול אנטי אייג'ינג ושאר הטיפולים על פי לוח זמנים נוח ללקוחות ולשביעות רצונם. 
 טיפול רפלקסולוגי? ביוטי טיים למענכם!

טיפולים ממוקדים רפואיים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer