למי מתאימים טיפולים לטיפוח היופי? איך בוחרים את הטיפול המתאים ביותר עבורכם לטיפוח היופי? מי היא הקוסמטיקאית המתאימה ביותר לטפל בטיפוח המראה שלכם? למה דווקא ביוטי טיים?

טיפולי יופי למעשה משלבים גם את הנושא הבריאותי וכמו כן את נושא טיפוח היופי. שני מרכיבים אלו כרוכים וקשורים זה בזה שכן לא ניתן לאפשר עור פנים יפה ללא דאגה לבריאותו של העור.

חשוב מאוד לציין כי לאורך השנים העור עובר שינויים רבים. כתמים וקמטים שונים פוגעים במראה העור הצעיר והרענן וזאת מסיבות שונות כמו: בעיות הורמונאליות, מחלות, אורח חיים לא בריא, תזונה לא בריאה, עישון וכולי.

טיפולי יופי
טיפולי יופי איכותיים הם בראש ובראשונה אלו המבוססים על מרכיבים איכותיים ביותר ושימוש בחומרים המיוצרים אצל טובי היצרנים בעולם. כמו כן על מנת להתאים את הטיפול הנכון ביותר עבור המטופל או המטופלת יש צורך בהיכרות עם הרגישויות וכמו כן עם העבר הרפואי של המטופל.

טיפולים לטיפוח היופי מועילים הם אלו הנעשים על בסיס קבוע. שכן הקפדה על טיפול פנים איכותי וכמו כן הזנת העור במרכיבים הבריאים והחשובים יעזרו מאוד לעור הפנים להיראות צעיר ורענן גם בגיל בוגר יותר.

טיפולי יופי איכותיים תורמים תרומה רבה לא רק לעור פנים בריא אלא גם לכל נושא הביטחון העצמי. מראה יפה ובריא משפר את מצב הרוח ואת היכולת לתקשר טוב יותר עם הסביבה.

טיפול פנים קלאסי? איך בוחרים את הקוסמטיקאית שלכם?
על מנת לזכות בטיפול איכותי ומקצועי כאחד יש כאמור להסתמך על חוות דעתם של לקוחות מרוצים. לאורך השנים זכו מטופלים רבים מאוד לטיפולים מסוגים שונים מוצלחים ביותר.

שירותי ביוטי טיים מאפשרים את הסביבה הנוחה והנעימה ביותר, סטריליות ואסתטיקה, אחריות מלאה ומקצועיות לאורך כל הדרך. בביוטי טיים מחירים אטרקטיביים במיוחד בתנאי תשלום נוחים.
בביוטי טיים השירותים הרבים הינם לגברים ולנשים. ייעוץ והכוונה של הצוות המקצועי והתאמת סוג הטיפול לכל לקוח ולקוח.

בביוטי טיים ניתן לקבל טיפולים רבים כגון: הסרת שיער, איפור קבוע, טיפולים אלטרנטיביים, טיפול פוטו רג'וביניישן ועוד. 
 טיפולי הבהרה? ביוטי טיים לרשותכם!

טיפולי יופי


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer