איך בוחרים את הטיפול המתאים ביותר לכם? מה היא המשמעות של החומרי הגלם והמכשור המתקדם לטיפול קוסמטי איכותי? מי הם לקוחות המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים?

לא ניתן להתעלם מחשיבות מראה הפנים. אחד האזורים החשופים ביותר אשר באים במגע ומושפעים מגורמים רבים, חיצוניים ופנימיים, אשר משפיעים בצורה כזו או אחרת על המראה. אין ספק כי על מנת לשמור על מראה פנים טרי ורענן יש לטפל בהם בצורה המקצועית והנכונה ביותר.

אחד הטיפולים החשובים ביותר הוא ללא ספק טיפול הפנים במכון היופי ביוטי טיים.

טיפולי פנים בשרון
טיפולי פנים בשרון זה רק בביוטי טיים. במרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים עושים שימוש בטכנולוגיות במתקדמות ביותר בעולם ובמכשור החדיש ביותר על מנת להגיע אל התוצאות האיכותיות ביותר. כמו כן עבור הצוות המקצועי של ביוטי טיים קוסמטיקה וטיפולים פרא רפואיים זו אומנות הדורשת מיומנות מיוחדת במינה.

חשוב מאוד לדעת כי לפני שמחפשים שירותי טיפולי פנים בשרון יש צורך להיוועץ ולקבל חוות דעת של המומחים לגבי מצב הפנים וסוג הטיפול הנדרש.

פנים יכולים להיפגע לאורך השנים כתוצאה מחשיפת יתר לשמש או למזג אוויר קיצוני כזה או אחר, מזיהום אוויר, עישון, תזונה לא בריאה, אורח חיים לא בריא, מחסור בשינה, מחלות, הריונות, היגיינה לא נכונה ועוד. עם זאת חשוב לדעת כי טיפולי פנים תקופתיים עשויים לחולל שינויי משמעותי ביותר במראה ובבריאות עור הפנים.

טיפולי פנים בשרון? למה לבחור בשירותי ביוטי טיים?
כאמור אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום וכמו כן אין לוותר על ידע וניסיון.

מעל עשרים וחמש שנות ניסיון במגוון סוגי טיפולים הביאו אל המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים הרבה מאוד מטופלים מרוצים ונאמנים.

כמו כן חשוב מאוד לציין כי טיפולי מכון היופי ביוטי טיים נכון לגברים ולנשים.
בביוטי טיים יעניקו לכם את זמן איכות, הרגעים האינטימיים והשלווה.

כל מטופלי ביוטי טיים נהנים משירות מעולה, עמידה בלוחות הזמנים, מעקב צמוד ואישי אחר כל מטופל ומטופלת וכמו כן אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים.
 מה  עוד נמצא בביוטי טיים?

טיפולי פנים בשרון


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer