מכונים אסתטיים וקוסמטיים מציעים סוגים ומגוונים של טיפולים.

בין האזורים החשובים ביותר להתייחסות ולטיפול ניתן למצוא את אזור הפנים.

בשל החשיבות של אזור הפנים, בשל הרגישות הרבה של אזור זה ובשל המקצועיות הנדרשת חשוב לדרוש ולקבל טיפולי פנים פרא-רפואיים בלבד וזאת – ברמה מקצועית ללא פשרות.

רוצות ליהנות מעור פנים זוהר יותר? זקוקות לטיפולים של הסרת כתמים, מיצוק העור, פילינג או מסיכת פנים מרעננת ליום יום או לכבוד אירוע חשוב?

ביוטי טיים – המרכז לאסתטיקה פרא רפואית הוא המקום בשבילך.

טיפולי פנים פרא-רפואיים
אסתטיקה באיכות רפואית

הרבה מאוד טכניקות ומכשירים מתקדמים שכמוהם ניתן היה למצוא בעבר רק במכונים רפואיים, נכנסו לשימוש גם במכונים אסתטיים מובילים. טיפולי פנים פרא-רפואיים משלבים בדרך כלל שימוש במכשור איכותי, בתכשירים איכותיים ובמיומנות מקצועית, אבל יש גם משהו מעבר לכך.

בין אם מקבלים טיפול של שעווה בפנים ובין אם מבצעים טיפול של הוספת לחות או פילינג עמוק לפנים, לטיפול פרא רפואי איכות הנגזרת מעולם המדע והרפואה.

האיכות הזאת היא ההתבססות על ידע מקצועי בבריאות העור והפנים והתבססות על מחקרים קליניים שמאפשרים להשיג את התוצאות המצופות.
דבר נוסף שיש לדעת אודות טיפולי פנים פרא-רפואיים הוא שעל מנת להצליח צריך לדעת ולהכיר את כל הגורמים המשפיעים על העור ועל המראה שלו. בין היתר, טיפולי פנים פרא-רפואיים מתבססים על היכולת לאבחן את סוג העור, היכולת לאבחן רגישויות שונות, רמות שומן, מקרים של פצעונים ואפילו זיהום.

כאשר טיפול כגון שעווה בפנים או שימוש במסכת לחות מתבסס על ידע ומקצועיות פרא רפואיים, התוצאות תהינה טובות יותר. בטיפול מקצועי, התוצאות תהינה מותאמות יותר, ובעלות אפקט בריא ומשקם בהתאם לאפיוניה של כל מטופלת.

רוצות גם אתן ליהנות מטיפול של פילינג עמוק לפנים באיכות וברמה הגבוהה ביותר? זקוקות למענה מתאים שיכול לסייע במיצוק העור, התייחסות לסיבים כגון קולגן או הבהרת כתמים ופיגמנטציה? זקוקות לטיפול של שעווה, הסרת שיער או כל פתרון מתקדם אחר לטיפוח ואסתטיקה?

פנו לביוטי טיים – המרכז לאסתטיקה פרא רפואית. זהו מרכז וותיק, מקצועי ועם מיומנות ברמה גבוהה. 
 מקצועיות וידע 

טיפולי פנים פרא-רפואיים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer