מה היא החשיבות של טיפול פנים? האם ישנה סכנה בהליך טיפולי זה? איך בוחרים את הקוסמטיקאית לביצוע טיפול פנים? למה לבחור דווקא בטיפולים של ביוטי טיים?

הפנים הם לרוב האזור בגוף שהוא חשוף לאורך כל שעות היום ולאורך כל עונות השנה. בין אם זה בימי שרב או בימי קור עז הפנים סופגות את מזג האוויר וכתוצאה מכך נגרמים לפנים נזקים רבים. את נזקי עור הפנים ניתן לראות בעיקר בגילאים מתקדמים יותר, אולם על מנת למנוע ככל הניתן את נזקי האבק, החום והקור מומלץ לקבל טיפולי פנים איכותיים ומקצועיים.

כמו כן מעבר לחשיפה לאוויר הפתוח ישנם עוד סיבות רבות שבגינן יכול להיגרם נזק כזה או אחר לפנים כמו תזונה לא נכונה, אורח חיים לא בריא, עישון, מחלות, מצב הורמונאלי משתנה וכולי. הקפדה יתרה על הזנת העור וטיפול נכון ויעיל יכול בהחלט לעזור ולרענן את עור הפנים.

כמו כן חשוב מאוד להבין כי הפנים משדרות מסר לעולם, פנים יפות ומלאות רעננות גורמות לשיפור משמעותי בביטחון העצמי. מומלץ מאוד לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר על מנת ללמוד על הטיפולים המומלצים לכל אחת ואחד. הטיפולים בביוטי טיים יתבצעו לאחר בחינה מדוקדקת של עור הפנים והתאמת טיפולי פנים אישיים לכל לקוח ולקוח. כמו כן חשוב לציין כי כל מטופל יקבל הסבר מפורט לגבי תחזוקה נכונה של עור הפנים.

פילינג עמוק לפנים? נסו את הפילינג של ביוטי טיים!
כל טיפול פרא רפואי מצריך את הידיים המיומנות והאמינות ביותר. בביוטי טיים תוכלו ליהנות מטיפולים איכותיים ביותר המבוצעים על ידי צוות אשר רכש ניסיון רב וכמו כן הינו בעל מוניטין רב בתחום ספציפי זה. שיטות עבודה מתקדמות ביותר ושימוש בטכנולוגיה המאפשרת את הטיפול היעיל ביותר לפתרון בעיות עור הפנים.
 
שעווה לפנים? אילו עוד טיפולים מציעים בביוטי טיים?

שיטות רבות ומגוונות של הסרת שיער, כל סוגי האיפור כולל איפור קבוע, טיפולים אלטרנטיביים, מניקור ופדיקור רפואי ועוד. שעווה בפנים וכמו כן טיפולי פנים שונים מבוצעים בעדינות ובמקצועיות תוך הקפדה על נוחיותו של המטופל.
 
מבצע!
10% הנחה לטיפול פנים לפונים דרך האתר!

טיפולי פנים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer