טיפול אנטי אייג'ינג

קליניקה Beauty Time שבהרצליה מציעה לכן טיפול אנטי אייג'ינג איכותי ומקצועי, המותאם באופן אישי לכל  אחת. כדאי לדעת שמאחורי המונח אנטי אייג'ינג עומדת שורה ארוכה ומגוונת של טיפולי קוסמטיקה שונים, ולכן ישנה חשיבות מרובה לקבלת טיפול זה מגורמים מקצועיים ומנוסים בלבד.
 
לעצור את התבגרות עור הגוף
עם השנים עור הפנים והגוף משתנה ומתחיל לעבור תהליכי בליה והזקנות. תהליכים אלו מואצים בין היתר בשל אורח חיים רווי לחץ ומתח, חשיפה לשמש, תזונה לקויה, עישון וחוסר בשתיית מים.

כאן נכנס לתמונה טיפול אנטי אייג'ינג, שהינו טיפול קוסמטי המיועד להאט ואף למנוע תהליכי הזדקנות מוקדמים של עור הגוף והפנים. טיפולים אלו מסייעים בשמירה על חזות רעננה, בריאה וצעירה, ותורמים באופן מיידי לשיפור המראה, התדמית והביטחון העצמי של המטופלת.

 
טיפולים קוסמטיים לאנטי אייג'ינג

יש להבין כי רבים מהליכי התבלות העור מואצים עקב אורח חיים לקוי. לכן, טיפול אנטי אייג'ינג יש להתחיל בגיל כמה שיותר מוקדם, במטרה לטפח את הגוף והעור וכך למנוע ולצמצמם באופן ניכר נזקים שעלולים להיגרם לו.

לשם כך, יש צורך לקבל טיפולי קוסמטיקה מקצועיים על בסיס קבוע בעזרת תכשירים איכותיים ושיטות טיפול מתקדמות.

 
אורח חיים בריא ונכון
מלבד טיפולי אסתטיקה קוסמטיים, שימור חזות צעירה ורעננה דורש גם אורח חיים בריא ומאוזן המזין את העור ומשפר את תפקוד הגוף. אורח חיים זה מושג בין היתר על ידי צריכת פירות וירקות טריים השופעים בנוגדי חמצון.

בייחוד כדאי לצרוך מזונות עשירים בוויטמין E התומך בעצירת תהליכי הזדקנות של העור, ומצוי בשפע בזרעי חמנייה , ברוקולי, עלי סלק, תרד, מנגו ושקדים. כמו כן, יש להמעיט בחשיפה ישירה לשמש ללא אמצעי הגנה כמו כובע, משקפי שמש או קרם הגנה.

בנוסף, חשוב להקפיד על שתיית מים, להפחית את רמת הלחץ בחיים, לבצע פעילות גופנית יומיומית ולהקפיד על שעות שינה סדירות ומספקות.
  • טיפול אנטי אייג'ינג המוצע בזמן יופי כולל קשת רחבה של סוגי טיפולים בהתאמה אישית, לרבות טיפולי פילינג, הבהרה, הזנת לחות, טיפולי מולטי ויטמין, טיפולי פוטורגו'ביניישן, וטיפולים ממוקדים רפואיים.
מגוון אפשרויות לטיפול אנטי אייג'ינג
 

קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer