מחפשים קליניקה מקצועית ואיכותית המתמחה בין השאר גם בטיפולים כמו טיפול לפטרת הציפורניים, שיוף ציפורניים וגם בניית ציפורניים?

אם כן, הגעתם למקום הנכון.

המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים (Beauty Time) מזמין אתכם להגיע לאבחון מקצועי ומדויק של פטרת הציפורניים ממנה אתם סובלים ולקבל מענה מקצועי, איכותי ומתקדם וטיפול יעיל שניתן לראות את תוצאותיו במהירות.

זיהום ציפורני הרגליים – תופעה שכיחה
ישראלים רבים סובלים מבעיית פטרת הציפורניים, כאשר שכיחות הבעיה עולה ככל שמתבגרים.

כדאי לדעת כי אנשים הנועלים נועלים סגורות באקלים לח וחם המאפיין מדינות כמו ישראל נמצאים ברמת סיכון גבוהה ללקות בפטרת ציפורניים.

תסמיני פטרת ציפורניים הנם עיבוי הציפורניים ושינוי בצורה שלהן, עכירות ושינוי בגוון הציפורניים, וציפורניים אשר מתנתקות ממקומן. אחד התסמינים הוא שינוי הגוון הטבעי של הציפורניים מגוון לבן לצהוב או לחום.

ראוי להדגיש כי לא ניתן לבצע בניית ציפורניים ללא טיפול מקדים בפטרת הציפורניים, לכן חשוב להגיע לאבחון מקצועי בקליניקה המובילה ביוטי טיים.

הקליניקה אשר הוקמה לפני למעלה מ- 25 שנה
גאה בהצלחותיה במתן טיפול לפטרת הציפורניים. הקליניקה מציעה מגוון טיפולים, ביניהם גם שיוף ציפורניים וטיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה רבים.
המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים (Beauty Time) מציע טיפול לפטרת הציפורניים לאחר אבחון מקצועי על מנת להציע את הפתרון הנכון והיעיל ביותר למטופל.

ישנם שני סוגי טיפולים עיקריים: טיפול לפטרת ציפורניים באמצעות כדורים כמו טרבינפין וטיפול מקומי באמצעות נוזל או לק עם חומרים פעילים מיוחדים.

כדאי לדעת כי טיפול לפטרת הציפורניים בעזרת לק המכיל חומר פעיל מחייב שיוף ציפורניים ולאחר מכן יש למרוח את הלק המיוחד מדי שבוע במשך כשלושה עד ארבעה חודשים לפחות.

מראה הציפורניים הנו קריטי לנשים ולגברים, לכן חשוב לקבל טיפול יעיל ומקצועי בקליניקה של המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים. בסיום הטיפול המוצלח ניתן לקבל טיפולים נוספים לטיפוח מראה הציפורניים, בין היתר בניית ציפורניים בטכניקות חדשניות המחזיקות מעמד לאורך זמן.

המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים (Beauty Time) מזמין אתכם לטיפול יעיל בפטרת הציפורניים וליהנות משלל טיפולים לטיפוח וליופי ברמה הגבוהה ביותר.  
 
 טיפול יעיל בפטרת ציפורנים

טיפול לפטרת הציפורניים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer