"טיפול קוסמטיקה הוא לא רק טיפול קוסמטי. הוא חלק מהדרישה הנפשית שלנו להרגיש טוב עם עצמנו" 
  

קיימים היום טיפולי קוסמטיקה רבים חלקם מובנים כדי לספק לעורנו בריאות וברק וחלקם מיועדים כדי לעודד אותנו, לרענן את עורנו ואפילו סתם, כדי לגרום לנו להרגיש טוב, רוב הנשים בעולם רואות בכל טיפול קוסמטיקה כדאגה לעצמן, לגופן ולבריאות נפשן, אז אם אתה מחפש לאשתך את המתנה המושלמת, משהו שיגרום לה להרגיש טוב עם עצמה וגופה, טיפול קוסמטיקה הוא התשובה בשבילך.

היתרונות בטיפול קוסמטיקה הוכחו במהלך השנים על ידי מדענים ומחקרים רבים כשומרים על עור בריא. פעולות מסוימות אף מונעות התפתחות מחלות ומסייעות לגוף להגן על עצמו בצורה טובה יותר.
 

טיפול קוסמטיקה לגוף ולנפש

טיפול קוסמטיקה לנשים ולגברים

נהוג לחשוב כי טיפול קוסמטיקה מיועד לנשים בלבד. כמובן שהדבר אינו נכון. גברים יכולים ליהנות מטיפול קוסמטיקה בדיוק כפי שנשים נהנות ממנו, אמנם, בדרך כלל גברים אינם מרגישים את הצורך הנפשי בטיפול פנים, פילינג או טיפולים רבים ואחרים, אך הצורך הבריאותי עדיין קיים והוא מזיק לגברים בדיוק כפי שהוא מזיק לנשים, ניקח למשל טיפול של הוצאת שחורים, עד כמה שהדבר נשמע אבסורד טיפול קוסמטיקה שכזה הוא פעולה חיונית לעור הפנים ולבריאות הגוף, ה"שחורים" כפי שאנו מכנים מכילים בתוכם שאריות זיעה, חיידקים ומזיקים רבים ואחרים, הוצאתם מהגוף התקבלה במשך השנים כפעולה נשית ללא סיבה אמיתית, כמו כן פעולות שונות לריכוך עור הפנים שימונו וטיפוחו, טיפול קוסמטיקה הוא בהחלט לא פעולה השייכת לנשים בלבד.

בין אם אתם גברים או נשים, צעירים או מבוגרים, טיפול קוסמטיקה צריך להיות חלק משגרת החיים של כולנו, כולנו זקוקים לו בצורה זו או אחרת. כאלה שזקוקים לטיפול קוסמטיקה כדי ליהנות מהחיים ולהפיק את המרב, כאלו שזקוקים לו כדי לאוורר את עור הגוף וכאלה שזקוקים לו כדי להבריא, או לשמור על בריאותם. בכל מקרה, מומלץ בחום, לפני כל טיפול להתייעץ עם קוסמטיקאית מומחית, שתתאים את סוג הטיפול ללקוח, שתזהה את הבעיות והצרכים של כל אחד, ותתאים לו טיפול קוסמטיקה מושלם.

קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer