אנשים נוספים להם אני חבה את הצלחתי העסקית והאישית, הם שמואל בעלי ושתי בנותיי, קורל ונעמה. שמואל עמד לצידי בכל אותן השנים. אילו ולא שמואל ,לא הייתי מגיעה למקום בו אני נמצאת. זכיתי בבעל מפרגן ותומך ללא הפסקה. תמיד הוא היה הגב שלי, כאשר רציתי ללמוד ולהתפתח הוא עזר לי בגידול הבנות ובכל היבט אחר, בו הייתי זקוקה לו או מבקשת. בנותיי גם הן היו שם מעודדות ברגעים הקשים, מפרגנות ומאמינות בי לכל אורך הדרך.

הקליניקה, היא חלקת האלוהים הקטנה שלי. אני נותנת ללקוחותיי את הלב והנשמה כאשר לקוחה מגיעה אלי, היא מרכז העולם באותו רגע מבחינתי. נשים מגיעות אלי מכל הארץ והן יודעות שאני שם, איתן ובשבילן.

מקשיבה, מחבקת, מטפלת ומחוייבת לתוצאות האסתטית אותה הן מבקשות להשיג. הסיפוק שלי מגיע כאשר מגיעה אלי לקוחה, בלי מצב רוח ויוצאת כשהיא בעננים. לא אחת, לקוחותיי מספרות שהמקום שלי הוא אי של שלווה ורוגע עבורן. לא משנה באיזה מצב רגשי הן תגענה, תמיד הן יצאו באנרגיה חיובית,שמחה ועם שיר חדש בלב. מבחינתי, זו תכלית הייעוד שלי!

לפני 25 שנה, נפתח לי חלון הזדמנויות גדול. התחלתי לעבוד כמזכירה של מנהל אדמנסטרטיבי בתעשייה צבאית. כעבור עשור של עבודה משותפת ניתנה לי ההזדמנות לעזוב ולהמשיך הלאה, בקריירה המקצועית שלי. האפשרויות היו מגוונות ובהשראת אחותי אהובה, בסוף החלטתי שאני פונה לתחום היפה בעולם, תחום הקוסמטיקה.

למדתי קורס במניקור פדיקור ובניית ציפורניים, ההתחלה היתה לא קלה,הלכתי מביתה של לקוחה אחת לביתה של לקוחה אחרת. השמועה אודותיי הלכה וגדלה ועוד ועוד לקוחות נוספו. בשלב מסויים, עברתי לעבוד במספרה של אחותי אהובה.

מאז ומעולם הייתי מאוד קשורה לאחותי ועבורי לעבוד יחד איתה ולבלות זמן במחיצתה, היה אושר גדול. עם הזמן, למדתי קורסים נוספים היות והבעירה בעצמותיי ללמוד ולהתפתח היתה בלתי פוסקת ומלווה אותי עד היום. הייתי בין בונות הציפורניים הראשונות בארץ. לקוחות רבות הגיעו אלי על מנת להנות מהשירות החדש. כך הלך המכון שלי התרחב וגדל.

לימים, נפרדו דרכיה של אחותי ושלי ופתחתי את הקליניקה שלי, הרחבתי שוב את השירותים המוצעים ללקוחותיי, כחלק מהשידרוגים שכל הזמן הוספתי. באותה העת הצטרפה לצוות בקליניקה, קוסמטיקאית בהרצליה.

ראיתי את הלקוחות שיוצאות מטיפולי הפנים ומשהו בתוכי אמר שאפשר לתת להן יותר בטיפולים הללו, הרגשתי שמשהו שם חסר.

שוב יצאתי ללמוד והפעם קוסמטיקה. באותה תקופה עברתי שינויים אישיים רבים, היה כמעט בלתי אפשרי ללמוד ולהצליח. למרות כל האתגרים האישיים באותה תקופה, סיימתי את לימודיי בהצלחה. הדבר שעזר לי להתמקד ולהתרכז באותה תקופה, היו הלקוחות שלי.
 
כמו היום גם אז, השירות והתוצאות שאני רוצה לתת להן, הם מעל לכל. הן הדבר שעמד מנגד עיניי בשעתו ועזר לי לעבור את המשוכות הרבות והמאתגרות באותה תקופה.

עברו השנים, ובתי רעות, נכנסה והפכה ליד ימיני ומי שמנהלת את העסק בפועל לצידי כיום. במשך 25 השנים בו העסק קיים, תפקדתי והחלפתי "כובעים" רבים בעסק. בשלב בו העסק גדל והתפתח הייתי צריכה עזרה נוספת.

רעות הגיעה ברגע הנכון ובזמן הנכון ובאנרגיות שלה, הניפה את המכון עשר שנים קדימה. מבחינתי, היא נותנת את הערך המוסף ומשלימה אותי במקומות החסרים הן בעזרה בהיבט המקצועי והן בהיבט הניהולי. אני חושבת שאילו לא רעות, הקליניקה לא הייתה מתקדמת ומתפתחת ומגיעה למקום בו היא נמצאת כיום.

בשנים האחרונות קורל ביתי השנייה הצטרפה אלינו לקליניקה למדה איפור מקצועי, איפור ערב כלות ,הפקות אופנה ושזירת ריסים מקצועית .העושה חיל בתחום ,כיום אנו צוות מנצח מקצועי ומיומן ומאושרת אני על שהגשמתי את החלום לעבוד במחיצת בנותיי המדהימות.
 

קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer