למה לבחור במכון לטיפוח היופי כזה ולא אחר? אילו סוגי טיפולים ניתן לרכוש בביוטי טיים? מה היא המשמעות של שירותי מכון קוסמטי לחיי היום יום?
 
אומנם השם הוא מכון יופי אך הרבה מעבר לטיפוח היופי באותם מכוני קוסמטיקה דואגים לבריאות המטופלים. השילוב של בריאות ויופי הם כאמור השילוב המנצח ביותר.

הווה אומר כי כל מי שיזכה את פניו ואת עורו בטיפולים איכותיים ומקצועיים לשיפור הבריאות יזכה כאמור לעור יפה יותר ולפנים מרשימות יותר. כמו כן חשוב מאוד לציין כי אותם מכוני יופי אשר מעניקים טיפולים כמו מניקור ופדיקור בריאותי אינן תחליף לבעיות מורכבות יותר המצריכות התערבות רפואית של רופא מומחה.

מכון יופי
מכון יופי איכותי הוא כאמור ידע לשלב בין הצורך בטיפוח העור לבין הפינוק שכל אחת ואחד זקוקים לו. נכון לשנות האלפיים ניתן למצוא הרבה יותר גברים אשר פוקדים את מכוני היופי השונים בין אם זה לטובת מטרות רפואיות או בין אם זה לטיפוח היופי הגברי בהסרות שיער שונות או בטיפולי חידוש עור הפנים.
 
כמו כן
מכון איכותי ומקצועי יתקדם עם הקדמה ויעשה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לטובת טיפולים מתקדמים. בביוטי טיים ניתן לרכוש סדרות של טיפולי הסרות שיער בעזרת מכשיר IPL שנחשב לחדשני ביותר. כמו כן מכון קוסמטי הוא הפתרון המושלם לחיבור בין הגוף והנפש, טיפול על בסיס קבוע יאפשר לכל אחד ואחת לזכות לרגעים של שלווה באווירה אינטימית ורגועה. 
 
מחפשים מכוני קוסמטיקה? חפשו את ביוטי טיים!
מכון קוסמטיקה איכותי זה הוא מכון יופי המעניק לכל מטופל את התנאים הטובים ביותר. בביוטי טיים מקפידים על הפינוק המושלם ביותר תוך דגשים על נוחיות של המטופל הן בבחירת מועדי הטיפולים וכמו כן באווירה המיוחדת, האישית והאינטימית בביוטי טיים.

לביוטי טיים הרבה מאוד לקוחות נאמנים לאורך שנים רבות של עשייה.
על מנת ליהנות מטיפולים מקצועיים יש לקבל את חוות דעתם של מטופלים מרוצים.

מכון היופי ביוטי טיים בעל רקורד מרשים וכמו כן מוניטין רב.

בביוטי טיים תמצאו קוסמטיקאית פרא רפואית ועוד אנשי צוות מעולים ואחראיים.
 קוסמטיקאיות מומלצות? רק בביוטי טיים!

מכון יופי


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer