אילו שירותי קוסמטיקה מציעים בביוטי טיים? איך בוחרים את הקוסמטיקאית שלכם? למי מתאימים השירותים של ביוטי טיים? מה הם היתרונות הבולטים ביותר של מכון היופי ביוטי טיים?

אין ספק כי כפות ידיים מרשימות הן כפות ידיים מסודרות נקיות ובריאות. לא פעם מסתכלים על כפות הידיים ומתרשמים מהסטריליות וההיגיינה אשר הן משדרות. ישנן מקצועות שונים כמו מכונאות רכב או כל סוג של עבודת ידיים אשר פוגעת בעור הידיים וכמו כן בציפורניים.

אלה אשר סובלים מפגיעות בעור הידיים והציפורניים חשים בחוסר נוחות בקרב אנשים אחרים במפגשים חברתיים, בארוחות משותפות וכולי.

מניקור
מניקור מאפשר לכל אחד וכמו כל לכל אחת ליהנות ממראה כפות ידיים נקי ויפה. טיפול נכון ואיכותי יאפשר גם לאלה אשר לכפות ידיהם נגרמים נזקים לאורך היום אם זה כתוצאה ממגע עם חומרים בעייתיים או מכל סיבה אחרת, ידיים אסתטיות ובריאות.

כמו כן חשוב מאוד לדעת כי ישנה חשיבות רבה מאוד לגנטיקה ולסוג העור.

במקרים רבים ישנם פגיעות בציפורניים ובעור שמסביב לציפורן עקב מחלות שונות, מצב הורמונאלי וכולי.

על כן חשוב מאוד לקבל את הטיפול הנכון והיעיל ביותר המותאם באופן אישי למטופל.

מניקור הוא כאמור טיפוח היופי, בעיצובן של הציפורניים חשוב מאוד להתאים את צבע הלק וכמו כן לאפשר מבנה ציפורניים כזה המותאם לאישיותה ולסגנונה של המטופלת. ישנם מקרים בהן העדיפות היא למבנה ציפורניים ארוך ויש את אלה אשר יעדיפו ציפורן קצרה ויפה. בביוטי טיים עיצוב הציפורניים זו אומנות.

מניקור רפואי? למה דווקא בביוטי טיים?
על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום.

בביוטי טיים יש את הצוות אשר רכש ניסיון רב וכמו כן יכולות מרשימות. בביוטי טיים בניהולה של רונית אברג'יל מקפידים הקפדה רבה על אווירה נעימה ואישית עבור כל לקוח ולקוחה וכמו כן על מחירים מעולים.
כל סוגי הטיפולים הקוסמטיים בעזרת המכשור המודרני ביותר.

טיפולי פנים, פילינג פרא רפואי, סידור ציפורניים, איפור לאירועים, עיצוב גבות, הסרות שיער וכולי. מעקב צמוד לאורך כל הדרך ולשביעות רצון הלקוחות. אחריות, אמינות ומיומנות. 
 שיוף ציפורניים? ביוטי טיים למענכם!

מניקור


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer