איך מסדרים גבות בצורה המקצועית ביותר? איך בוחרים את מכון היופי שלכם? אילו עוד טיפולים ושירותים ניתן למצוא במרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים? מה הם היתרונות של מכון היופי ביוטי טיים?

לאורך ההיסטוריה הגבות עוברות שינויים רבים. בתרבויות שונות על פני הגלובוס מתייחסים לגבות בצורה כזו או אחרת אולם אין ספק כי בכל התרבויות לגבות יש חשיבות רבה.

גבות מעסיקות בשנים האחרונות לא רק את הנשים, ניתן לראות כיום הרבה מאוד גברים אשר מטפחים את עצמם יותר ממה שנהוג היה בעבר ומסדרים את הגבות באופן קבוע.
כאמור סידור גבות או כל טיפול אחר נעשה מתוך אהבה גדולה מאוד ומתוך חזון להעניק את רמת השירות הגבוהה ביותר לשביעות רצון המטופלים.

מטופלים מרוצים לעולם אינם טועים! לביוטי טיים ישנם מטופלים נאמנים הפוקדים את מכון היופי מכל אזורי הארץ.
 ביוטי טיים למענכם!
הגבות הממוקמות במרכז הפנים משפיעות מאוד על מראה הפנים.

עם זאת חשוב מאוד לציין כי העיסוק בגבות הוא עיסוק לא קל. לא פעם נדרשת סבלנות רבה ומיומנות ועל כן תעשיית עיצוב הגבות פורחת. הרבה מאוד מסדרי גבות פועלים בכל רחבי העולם ומעניקים שירות אסתטי זה באומנות ובאהבה.

לאורך שנים רבות של מריטת שיער הגבות ניתן לזהות אצל הרבה מאוד נשים בעיקר, הידלדלות של שיער הגבות, לא פעם המצב מגיע לקיצוניות כזו ששיער הגבות נעלם לגמרי. איפור קבוע הוא למעשה אחד הפתרונות המעולים ביותר למקרים אלו.

כמו כן חשוב לדעת כי סידור גבות דורש "ידיים טובות" על מנת לעצב את הגבה בצורה מדויקת ואחידה. במרכז היופי ביוטי טיים תוכלו למצוא את המומחים לעיצוב גבות.

סידור גבות
סידור גבות? למה לבחור בשירותי ביוטי טיים?

כל הטיפולים הקוסמטיים והאסתטיים תחת קורת גג אחת. ניתן ליהנות ממגוון עצום של שירותים אסתטיים פרא רפואיים.

בין השאר שירותי מניקור ופדיקור, טיפולי פנים, הסרת שיער בלייזר בשיטות רבות אחרות, טיפול באקנה, טיפולי אנטי אייג'ינג, שזירת ריסים, שיזוף בהתזה ועוד.

כל הטיפולים של ביוטי טיים במחירים אטרקטיביים במיוחד וכמו כן בתנאי תשלום נוחים.

סידור גבות


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer