לציפורניים, ברמה הכללית, תפקיד מעשי של ממש: לספק הגנה על קצות האצבעות הרגישים, הן בכפות הידיים והן בכפות הרגליים. אלא שהציפורניים מקבלות על עצמן תפקיד חשוב גם במשוואה האסתטית של האדם, כאשר הרצון היחידי הוא לציפורניים אסתטיות ככל האפשר. סידור ציפורניים הוא הדרך הנכונה לעשות זאת.

סידור ציפורניים
כך מסדרים כיום ציפורניים

תחת ההגדרה של סידור ציפורניים ניתן למנות מספר פעולות חשובות. זה מתחיל עם בניה ציפורנים, הליך המבוסס על הדבקה של טיפסים, עשויי פלסטיק, על גבי הציפורן ועיצובם. הבניה מהווה פתרון אידיאלי לנשים אשר לא יכולות או מעוניינות להאריך את הציפורניים באופן טבעי, כאשר מבחינה מעשית ידועות כיום מספר שיטות לעשות זאת.

סידור ציפורניים כולל בתוכו גם פעולות שונות שתכליתן שיפור המראה שלהן, ללא התוספת המלאכותית. לק ציפורניים הוא הדרך המרכזית המשמשת כיום להוסיף צבע לתוך המשוואה, כאשר כל גוון הוא בגדר אפשרות כיום.

בנוסף לאלה, קיימות בנמצא פעולות הכוללות בתוכן, מעבר להיבט האסתטי, גם פן רפואי של ממש – מניקור רפואי הוא דוגמא מובהקת לכך. באמצעות המניקור ניתן לבצע טיפול לפטרת הציפורניים, יובש בציפורניים ושלל תרחישים אחרים שהם הכל חוץ מחיוביים.
סידור ציפורניים, כיאה לכובד המשימה שמונחת כאן על כף המאזניים, חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

החדשות הטובות הן ש-Beauty Time, מרכז לאסתטיקה פרא רפואית מוביל בהרצליה, מספק את זה בדיוק.

במרכז ניתן לעבור שורה ארוכה של טיפולי ציפורניים, הנעשים במיטב השיטות הידועות כיום בתחום.

הדגש הוא על התאמה אישית של הטיפול למאפייני הלקוחה ועל ליוויה לכל אורך הדרך, מה שיאפשר תוצאות אידיאליות. שירותי Beauty Time מוצעים במחיר שווה לכל נפש, כאשר ההליכה לקראת הלקוחות נעשית בכל מובן אפשרי.
 המפתח להצלחה: פנייה ל-Beauty Time

סידור ציפורניים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer