טיפולי יופי כבר מזמן אינם נחלתן של נשים בלבד. יותר ויותר גברים מחפשים אפשרויות מתקדמות להשגת מראה יפה ומטופח יותר. בין הטיפולים האסתטיים שהולכים ותופסים תאוצה כיום בקרב הבנים ניתן למצוא סידור גבות לגברים.

עיצוב גבות לגבר שנעשה באופן מקצועי משפיע לטובה על מראה הפנים כולו והוא משפר את האסתטיקה באופן מרשים ביותר.

רוצים לדעת יותר על עיצוב גבות לגבר? מחפשים מעצבת גבות מקצועית שתפתח לפניכם עולם חדש של יופי ואסתטיקה? לא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר?
לא כל קוסמטיקאית מסוגלת להעניק טיפול מקצועי ואיכותי לגברים, לפחות באותה המידה שהוא מוענק לנשים.

לכן, כל מי שמחפש טיפול של סידור גבות לגברים טוב יעשה אם יפנה למכון יופי ואסתטיקה שלא מפחד להעניק טיפול מצוין לא רק לנשים אלא גם לגברים.

רוצים גם אתם ליהנות מהתוצאות המושלמות של איכות ומקצועיות? רוצים גם אתם ליהנות מיחס אישי, שירות נעים, אווירה מעולה וטיפוח הכי מקצועי שבעולם? פנו גם אתם למרכז האסתטיקה הוותיק ביוטי טיים. בביוטי טיים, המרכז לאסתטיקה פרא רפואית מכשור מתקדם, כל סוגי הטפולים ויחס מצוין לנשים וגם לגברים. 
 למי כדאי לפנות
ביוטי טיים – המרכז לאסתטיקה פרא רפואית עומד לשירותכם!

עיצוב גבות לגבר
מדוע עיצוב גבות

ישנם כאלה שעבורם ביטוי כגון עיצוב גבות לגבר - נשמע טבעי, אפילו מתבקש. עבור אחרים, מדובר ברעיון שמצריך מעט הסבר. מראה הפנים והטיפוח היומיומי שלהם חשוב מכמה סיבות.

זה חשוב להרגשה הפנימית, לתחושת הביטחון העצמי, וכמו כן, מבחינה חברתית ומבחינות רבות נוספות.

בעוד שכולם מודעים לחשיבות של תספורת יפה, גילוח מסודר וטיפוח כללי, מסתבר שגם עיצוב גבות לגבר כבר מתחיל להיות הרבה יותר ברור, נגיש ומקובל.

יש לזכור שגבות שאינן מסודרות ואינן מטופחות, יוצרות רושם כללי הרבה פחות טוב. לכן, לקראת אירועים חשובים, לפני ביצוע ראיון עבודה, לקראת פגישה זוגית ואפילו מדי פעם בפעם כמעשה של שגרה, פניה לשירותיה של מעצבת גבות תהיה רעיון טוב ואיכותי במיוחד.

עיצוב גבות לגבר


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer