מי זקוק לטיפולי פדיקור? מה חשוב לדעת על פדיקור מקצועי? איך בוחרים את הפדיקוריסט הטוב ביותר עבורכם? אילו טיפולים ניתן לרכוש בביוטי טיים?

לפעמים בעיה אחת קטנה יכולה להשבית לאורך זמן כל אדם באשר הוא. די בקצה ציפורן חודרנית על מנת לשבש את אורך חייו של פלוני או אלמוני. ציפורן חודרנית היא כאב בלתי נסבל אשר גורם לקשיים בהליכה וכמו כן לתפקוד היום יומי. פדיקור רפואי יכול בהחלט להיות הפתרון לבעיה מציקה וכמו כן לעוד הרבה מאוד בעיות בכפות הרגליים.

פדיקור רפואי

חשוב מאוד להבין
כי כל משקל הגוף הוא על כפות הרגליים, העומס כתוצאה מעמידה ממושכת או הליכה ממושכת נותן את אותותיו ופוגע פגיעה קשה ביותר בכפות הרגליים. פגיעה זו יכולה לבוא לידי ביטוי ביבלות, בהצטברות עור יבש, בפגיעה בציפורניים ועוד.

כמו כן נעילת נעליים לא נוחות אם זה בשל אילוצי עבודה או בשל בחירה לא מתאימה של נעל יכולה אף היא לגרום לפגיעות שונות בכף הרגל וכאמור קיצוץ לא נכון של הציפורניים יכול לגרום לבעיה כזו או אחרת.

פדיקור איכותי יכול כאמור להיות הפתרון המושלם לבעיות כאלו ואחרות. לא פעם יש צורך בהתערבות כירורגית משמעותית יותר. פדיקור על בסיס קבוע תוך הקפדה על בריאות כף הרגל יכול בהחלט למנוע הידרדרות עתידית.

בביוטי טיים ניתן לרכוש טיפולי פדיקור רפואי וכמו כן עוד טיפולי כפות רגליים מפנקים ומקצועיים כאחד.

פדיקור לגברים? איך בוחרים את מכון הקוסמטיקה שלכם?
כאמור אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום זה. בביוטי טיים תוכלו למצוא את הצוות האיכותי ביותר אשר יודע להעניק את השירות האישי באווירה משפחתית. הרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר פוקדים את מכון היופי מכל קצות הארץ. עמידה בלוחות הזמנים לנוחיותו של הלקוח.
יש במכון היופי ביוטי טיים מגוון עשיר מאוד של טיפולים כמו: הסרות שיער בשיטות שונות, פילינג עמוק, עיצוב גבות וציפורניים, איפור קבוע וכולי.

כמו כן מניקור פדיקור רפואי באחריות מלאה תוך המלצות טיפוליות נכונות לאחר הגמר סדרת הטיפולים במכון היופי.
 פדיקור מניקור? לא רק!

פדיקור רפואי


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer