טיפולים קוסמטיקאיים, הניתנים על ידי בעלת מקצוע המוסמכת לכך, נחשבים למבוקשים במיוחד: בעיקר עבור נשים, אך ממש לא רק.

מה שחשוב להדגיש הוא שבכל מקרה ומקרה, הרצון הוא לטיפולים איכותיים, בטוחים ויעילים, שיכולים להינתן רק כאשר מכניסים לתמונה קוסמטיקאיות מומלצות באמת. המאמר הבא מספק מספר טיפים שיסייעו לכם למצוא קוסמטיקאיות מהסוג הזה.

קוסמטיקאיות מומלצות
בחינת סל הטיפולים

תחום הקוסמטיקה, ראוי להדגיש, הוא תחום רחב בכל קנה מידה. לכן, לא ניתן לדבר על קוסמטיקאיות מומלצות מבלי להתייחס לתחום בו הן אכן מתיימרות להציע שירותים מתקדמים במיוחד.

לא כל קוסמטיקאית, לדוגמא, אכן תציע טיפולים פנים פרא רפואיים במלוא המקצועיות, כשגם סל השירותים הספציפי שלהן הוא הכול חוץ מקבוע. יש לבחון את הניסיון של הקוסמטיקאית בתחום האמור, כמו גם את ההכשרה הספציפית שלה.

המלצות, תוצאות ומה שביניהן
שמן של קוסמטיקאיות מומלצות הולך לפניהן ביותר ממובן אחד.

דרך יעילה למצוא קוסמטיקאית שכזו היא, פשוטו כמשמעו, לפקוח עיניים או להטות אוזן. אם רואים מכרה אשר עברה הליך של חידוש העור, למשל, ניתן לשאול אותה לפשר הגורם המקצועי שעשה זאת עבורה. כמובן שבדומה לכל תחום אחר, ניתן להסתמך מראש על חוות דעת של הסביבה הקרובה, שיכולות ללמד הרבה מאד על כל קוסמטיקאית.
החדשות הטובות הן שיש בנמצא מכון רפואי אחד שמספק פתרון אידיאלי למחפשים אחר קוסמטיקאיות מומלצות.

Beauty Time, מרכז לאסתטיקה פרא רפואית הממוקם בהרצליה, נחשב לאחד המובילים בתחום בישראל.

המרכז, המנוהל על ידי רונית אברג'יל, מציע את כל הטיפולים הנדרשים: טיפולי פנים פרא-רפואיים, הסרת שיער, בניית ציפורניים, טיפולי הבהרה, איפור קבוע, עיצוב גבות – והרשימה עוד ארוכה. כל טיפול נעשה במלוא המקצועיות, באמצעות הציוד המתקדם ביותר והטכניקות החדישות ביותר העומדות בתחום.
 אז איך מתחילים?

קוסמטיקאיות מומלצות


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer