ציפורניים נחשבות לסממן מובהק של נשיות. לכן, לא מפתיע הרצון של נשים רבות, בכל גיל, ליצור את מראה הציפורניים המרשים ביותר. אחת הדרכים המרכזיות לעשות זאת הלכה למעשה היא באמצעות קישוטי ציפורניים, אשר מציעים כיום מגוון אינסופי של אפשרויות.

אז מהן ההמלצות העיקריות בתחום? ומהו המקום המוביל באזור המרכז והשרון בו ניתן להצטייד בקישוטי הציפורניים המרשימים ביותר? על כך ועוד במאמר הנוכחי.

קישוטי ציפורניים
מבחינת הקישוטים, השמיים הם הגבול
כיום, כאמור, ניתן למצוא הרבה מאד וריאציות של קישוטי ציפורניים, לעיתים עד רמת יצירת אומנות של ממש. זה מתחיל עם הגוון של הציפורניים (כל צבע, כמובן, הוא בגדר אפשרות) ונמשך עם פריטים שונים המתווספים לתוך המשוואה והופכים אותה למרשימה הרבה יותר.
ביוטי טיים (Beauty Time) ממוקמת בהרצליה ופועלת כבר יותר מ-25 שנה.

מה שחשוב להדגיש הוא שבמקום ניתן להצטייד בשורה ארוכה במיוחד של קישוטי ציפורניים, כאשר כל עיצוב נעשה בהתאמה מלאה לצרכי ולרצונות הלקוחות.

מכון היופי מקפיד להשתמש אך ורק חומרים איכותיים, שמבטיחים כי עמידות הקישוטים תהיה הגבוהה ביותר האפשרית. הדגש במקום הוא על הענקת יחס חם ואישי ללקוחות, ליווי שלהן לכל אורך הדרך (כולל שימור מצב הציפורניים) ועל מחירים אטרקטיביים השווים לכל נפש.
 
 כל הסיבות לפנות לביוטי טיים

הדוגמא המובהקת לכך היא קישוטים לציפורניים עם אבנים, מה שמושך תמיד תשומת לב חיובית ותורם למראה האסתטי של הבחורה בצורה משמעותית. החדשות הטובות הן שעלות הקישוטים האלה כיום היא שווה לכל נפש, כך שניתן להצטייד בקישוט מרשים בלב שלם.

בעת בחירת קישוטי ציפורניים, ניתן ואף מומלץ לחשוב מחוץ לקופסה. לא מעט נשים יעדיפו קישוטי ציפרוניים מיוחדים, עם עיצובים שלא מובנים מאליהם: שילוב מספר רב של חומרים, עיטורים וציורים על גבי הציפורניים וכיוצא בזה. זאת ועוד, החלק הארי של בעלי המקצוע בתחום מאפשרים ליצור קישוט על פי הזמנת הלקוחות, מה שמבטיח שלאותה בחורה יהיו, פשוטו כמשמעו, את הציפורניים הייחודיות ביותר.

כאן בדיוק נדרש להיכנס לעובי הקורה ולבחון קליניקה לאסתטיקה פרא רפואית אשר לוקחת את התחום החשוב הזה מספר צעדים קדימה.

קישוטי ציפורניים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer