כמעט כל אישה משקיעה לא מעט זמן בטיפוח הציפורניים, בשיוף, במריחת לח, בסילוק עודפי לק ישן ומתקלף - באמצעות מסיר לקים. בשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר נשים שכבר לא מסתפקות בטיפוח ציפורניים בבית או אפילו במכון קוסמטי שגרתי.

בשנים האחרונות ניתן למצוא ביקוש לשירות מיוחד יותר של קישוט לציפורניים. יש כאלה שמעדיפות את הסגנון של קישוטי ציפורניים עדינים ויש שמעדיפות סגנון יותר בולט, אולם המטרה היא אחת – יצירת מראה יפה יותר, מיוחד יותר, אסתטי יותר ונשי יותר.

רוצות גם אתן ליהנות מקישוט ברמה אחרת? מחפשות קישוט לציפורניים באיכות ללא פשרות? ואולי אתן זקוקות למשהו אחר כגון קישוטי ציפורניים עם אבנים?
לא כל מכון יופי ואסתטיקה מסוגלת להציע את הדרך הנכונה להפוך את הציפורנים ליצירת אומנות. לא כל קוסמטיקאית הינה בעלת כישרון, רגישות ויכולת מקצועית זהה.

רוצות ליהנות מציפורניים יפות ומטופחות באמת? רוצות לשלב בין טיפולי יופי ואסתטיקה לבין זמן איכות ואווירה נעימה?

ביוטי טיים – המרכז לאסתטיקה פרא רפואית מציעה לכן, בעלות המודעות והצורך האסתטי והקוסמטי איכות ברמה אחרת ושירות ללא פשרות. 
 מכון לאסתטיקה וליופי
בביוטי טיים – המרכז לאסתטיקה פרא רפואית תוכלו למצוא את כל האפשרויות ואת כל הסגנונות!

קישוט לציפורניים
מקשטים באומנות

ישנן כאלה שיכולות לבצע בעצמן סוגים שונים של קישוט לציפורניים - שיש להן את הסבלנות לצייר באופן עצמאי כל מיני דוגמאות ועיטורים. עם זאת, מרבית הנשים יעדיפו לפחות מפעם לפעם שמישהי מקצועית, בעלת ניסיון ויד טובה תבצע את הפעולה האומנותית המיוחדת הזאת.

בעלת מקצוע שיודעת את הסוד של קישוט לציפורניים ברמה מעולה צריכה להיות בעלת נפש אומנותית. בין אלה שעוסקות בעיצוב של קישוטי ציפורניים עדינים ניתן למצוא כאלה שיש להן יכולת איור וציור ברמה של אומנים של ממש. אכן, מאז שהתפתחה לראשונה האופנה של קישוטי ציפורניים עם אבנים או באיורים ניתן למצוא לא מעט נשים שמתהדרות בציפורניים שהן עשויות כמלאכת מחשבת של ממש. ציפורניים יפות כל כך, שמשפיעות באופן ניכר על המראה ועל האסתטיקה הכללית.

קישוט לציפורניים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer