רפלקסולוגיה

בקליניקת "Beauty Time " מוצעים גם טיפולי רפלקסולוגיה ע"י רעות אברגיל ,מדובר בטיפול רפואי משלים נעים למגע, מרגיע ומפנק, הנוגע בנקודות שונות בגוף ומסייע בפירוק מתחים, ושיפור ההרגשה הכללית .

התפתחות שיטת הרפלקסולוגיה
טיפולים בכפות הרגליים היו נפוצים כבר לפני אלפי שנים במצרים העתיקה, בהודו ובסין. ואולם,  רפלקסולוגיה כפי שמוכרת לנו כיום פותחה בתחילת המאה ה- 19 על ידי רופא אף אוזן גרון בשם ויליאם פיצג'רלד. השיטה שוכללה ופותחה בשנות ה- 30 עד 50 של המאה ה- 20 על ידי אינגהם יוניס, שהטמיע את המונח רפלקסולוגיה עבור שיטת הטיפול.

 
מהי רפלקסולוגיה?
רפלקסולוגיה הינה שיטת טיפול אלטרנטיבית מקובלת מאוד בישראל ובמערב, המטפלת בגוף דרך כפות הרגליים. זאת, על ידי הפעלת לחץ, הנעה, חימום ועיסוי נקודות שונות בכף הרגל המקושרות לאברים שונים בגוף האדם. באמצעות שיטה זו ניתן לגעת ברבדים שונים של בעיות בגוף ובנפש, כאשר הטיפול מתמקד בפתיחת חסימות אנרגטיות שלעיתים מורגשות כגושי קריסטלים, ובחידוש זרימה מאוזנת ותקינה בגוף.

הזרימה מחזקת מערכות שונות בגוף כמו מערכת כלי הדם, העצבים והחיסון, ומעודדת צמיחה והתחדשות של תאי הגוף והעור. מעבר לכך, שיטה זו מסייעת בריפוי בעיות בריאותיות שונות, נפשיות וגופניות כאחד.
 
אבחון רפלקסולוגי:
טיפולי רפלקסולוגיה מסתמכים על אבחון דרך כפות הרגליים, הרואה בכל איבר בגוף ייצוג בכפות הרגליים עצמן. אבחון בכפות הרגליים מבוצע על יד מפת כף רגל המייצגת אברים שונים בגוף, ובודקת את מצבם בין היתר בהתאם למרקם העור, הטמפרטורה שלו והקווים החוצים אותו. כמו כן, האבחון מתייחס גם לפגמים בכף הרגל כמו יבלות או עור קשה, וכן לתחושות השונות שעולות עקב מגע עם כף הרגל כדוגמת כאב, אי נוחות, הרפיה ורוגע. 
טיפול רפלקסולוגי מתאים לכל אדם מכל מין וגיל, ובכל בעיה. זאת בזכות היותו נוגע בבעיה באופן עקיף ולא פוגעני, ונטול תופעות לוואי. כך לדוגמא, טיפולים אלו יעילים עבור נשים הרות, כאבי גב, סכרת ולסובלים מדלקות במפרקים.

בנוסף, הטיפול מתאים גם לתינוקות, קשישים וחולים, ויכול להינתן כסדרת טיפולים מעמיקים או כטיפול חד פעמי מרגיע ומפנק. 
 למי מתאים טיפול רפלקסולוגי?

קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer