איך ניתן לשייף את הציפורניים ברמת איכות גבוהה במיוחד? מה הן הטכניקות של ביוטי טיים לטובת שיוף ציפורניים איכותי? מי הן הקוסמטיקאיות אשר ישרתו אתכם בביוטי טיים? מה היא הייחודיות של ביוטי טיים?

לפעמים הגימורים הקטנים, הפרטים הקטנים ביותר הם אלו אשר עושים את ההבדל הגדול והמשמעותי ביותר. מראה של ציפורן על כף ידה של כלה או של כל אחת ואחת יכולה להרשים ולהקנות את המראה המיוחל. כעת כל מה שנדרש הוא לפנות אל המומחים הגדולים ביותר בבניית ועיצוב ציפורניים על מנת לקבל את הייעוץ וההכוונה לבחירת השיטה הטובה ביותר לשיפור מראה הציפורניים.

אין ספק כי המראה האסתטי של האישה משפיע רבות על תחומי חיים רבים. אישה מטופחת ואסתטית תרגיש הרבה יותר בטוחה בעצמה ובעלת דימוי עצמי גבוהה יותר. הטיפול שיעניקו בביוטי טיים לכל אישה תאפשר לה להרגיש את ההרגשה הנפלאה ביותר.

שיוף ציפורניים וכמו כן כל שאר הטיפולים של ביוטי טיים הם מבוצעים על ידי מי שיש לו את הידע הנדרש וכמו כן הניסיון הנחוץ לטובת הביצוע המושלם. שיוף ציפורניים ושאר סוגי הטיפולים יתבצעו על ידי מומחיות לתחום אשר עושות שימוש באמצעים המתקדמים ביותר.

כמו כן נעזרים בביוטי טיים בחומרי הגלם מעולים לטובת קישוט הציפורניים ועיצובן. בין היתר ניתן לבחור את הסגנון האהוב ביותר מתוך מגוון מרשים ורחב מאוד של סגנונות עיצוב ציפורניים המציעים בביוטי טיים.

ציורים על ציפורניים? רק בביוטי טיים!
כאמור עבור ביוטי טיים ציורים על ציפורניים ושאר סוגי קישוטי הציפורניים זו אומנות ואהבה.

לאורך יותר מעשרים וחמש שנות פעילות של ביוטי טיים הצטרפו אל מעגל המטופלים של ביוטי טיים הרבה מאוד מטופלים נאמנים ומרוצים ביותר וביניהם גברים ונשים.

יחס אישי ומקצועי ביותר באווירה אינטימית ומיוחדת במינה.
מגוון מרשים וגדול ביותר של לקים לציפורניים בכל מיני סגנונות וצבעים.

כמו כן שלל טיפולי קוסמטיקה מתקדמת ביותר הכוללים בין היתר טיפולי הסרת שיער לגברים ולנשים, עיצוב ואיפור קבוע, מניקור ופדיקור, טיפולי פנים, טיפולים אלטרנטיביים וכו'.
 לקים לציפורניים? ביוטי טיים למענכן!

שיוף ציפורניים


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer