מדי שנה, אינספור נשים וגברים עוברים טיפולי הסרת שיער בכל הגוף. הנקודה החשובה היא שיש כיום מגוון רחב של שיטות להשלמת המשימה, חלקן יעילות יותר וחלקן פחות. המאמר הנוכחי מתייחס למאפיינים והיתרונות של שעווה להסרת שיער, כולל המלצה על מכון קוסמטי שלוקח את התחום מספר צעדים קדימה.

שעווה להסרת שיער
הסרת שיער בשעווה: מאפיינים עיקריים

שעווה להסרת שיער, מיותר אולי לציין, היא אחת השיטות המסורתיות ביותר לביצוע המשימה החשובה הזו. ההליך כאן פשוט בכל קנה מידה: השעווה מחוממת לה במיקרוגל או על גבי הגז, ולאחר מכן נמרחת על גבי האזורים ה"בעייתיים" בעור, מהם יש להסיר את השיער.

השלב הבא הוא הנחה של רצועות בד או ניירות ייעודיים באותו אזור ומשיחת הבד בכיוון ההפוך לזה של צמיחת השיער. הפעולה תביא למריטת השיערות, כאשר לרוב התוצאות יחזיקו מעמד חודש ימים לפחות.

הסרת שיער שעווה נחשבת כיום לפופולארית במיוחד, בין השאר עקב המחיר הזול שלה והמהירות הגבוהה בה ניתן לבצע את התהליך, הן במכון קוסמטי והן בבית. בנוסף, להבדיל מהמקרה של גילוח שעווה להסרת שיער, כשהטיפול בה ממושך, מביא לצמיחה רכה ודלילה יותר של השיער.

מנגד, הבעיה העיקרית כאן הכאב הלא פשוט שעלול להיות נלווה להסרה, כאב שהופך משמעותי על אחת כמה וכמה עבור אלה שהעור שלהם רגיש.
חושבים על שעווה להסרת שיער? מעוניינים לבצע הסרת שיער בבטן? זוהי כמובן אפשרות, אם כי ישנן גם שיטות מתקדמות יותר.

המרכז לאסתטיקה פרא רפואית Beauty Time בהרצליה מעביר טיפולי הסרת שיער בשיטת ה-FHR, הנחשבת לאחת החדשניתות בתחום בעולם. השיטה מבוססת על שילוב בין אנרגיית אור לגלי רדיו והיא נחשבת ליעילה במיוחד בכל המקרים, גם עבור אנשים אשר גוון העור שלהם כהה.

הודות לידית הקירור העמוק נמנעים הכאבים, המאפיינים כל כך שיטות מגוונות להסרת שיער כיום.
 ויש גם שיטה מתקדמת הרבה יותר

שעווה להסרת שיער


קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer