איפור קבוע לשפתיים
חשוב לציין כי תיחום שפתיים הוא חלק בלתי נפרד מטיפולי איפור קבוע. מטרת הטיפול היא בראש ובראשונה ליצור הדגשה של השפתיים תוך תיקון א-סימטריה של השפתיים.

כדאי לדעת כי הטיפול מאפשר להדגיש את הפנים היפות של האישה או של הנערה, ולמעשה באמצעות טיפול מקצועי ניתן ליהנות ממראה טבעי, צעיר ומושך מאחר שהתיחום של השפתיים מאפשר לקבל את המראה הרענן של השפתיים כפי שנראו בתקופת הילדות.
 
טיפול מסוג תיחום שפתיים יש לבצע רק בקליניקה מובילה ואמינה כמו המרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים (Beauty Time). הטיפול אורך כשעה ובמהלכו עלולים להרגיש תחושה לא נעימה באזורים הרגישים של השפתיים.

לכן, ניתן ליטול כדור לשיכוך כאבים כחצי שעה עד שעה לפי תחילת הטיפול. בסוף הטיפול מורחים חומר מיוחד להדגשת קווי השפתיים וניתן למצוץ קרח או קרטיב כדי להפחית את הנפיחות.

חשוב לציין כי איפור לנערות ולנשים כמו תיחום שפתיים מחייב דיוק גבוה כדי ליהנות מתוצאות מרשימות, לכן מומלץ להגיע לטיפול בקליניקה של ביוטי טיים, ולא להמר על פחות מהטוב ביותר.
טיפול יעיל לשיפור המראה של השפתיים ושל הפנים
תיחום שפתיים הוא תהליך הדורש מקצועיות, מיומנות, דיוק ויצירתיות, כאשר הלקוחה המעוניינת באיפור נדרשת להגיע למכון היופי עם השפתון בו היא נוהגת להשתמש. במרכז לאסתטיקה פרא רפואית ביוטי טיים (Beauty Time) מתמחים בהליך זה ומציעים איפור קבוע לשפתיים ברמה הגבוהה ביותר.

הקליניקה הוקמה לפני למעלה מ- 25 שנה ומציעה בין השאר איפור אומנותי על ידי צוות מיומן ומנוסה. כדאי לדעת כי הקליניקה משרתת נאמנה לקוחות רבים המגיעים מכל רחבי המדינה, נשים וגברים כאחד. בנוסף, הקליניקה מציעה איפור לנערות המעוניינות במראה אסתטי מרשים ויפהפה, ואיפור קבוע לנשים בכל הגילאים.

תיחום שפתיים

אם בעבר נשים נהגו לתחום את השפתיים באמצעות פס כהה, לרוב בגוונים של בורדו או של חום, הרי המגמה החדשה בתחום של איפור אומנותי וקבוע היא לבצע תיחום של השפתיים בגוון הקרוב ביותר לצבע השפתיים, אך עם זאת ניתן לבצע את התיחום בעזרת גוון בדרגה אחת או שתיים מעל הגוון הטבעי כדי לקבל תוצאה מרשימה, מקורית ומיוחדת, ומראה אסתטי מרהיב ביופיו.

קליניקת Beauty Time עומדת לרשותך בכל שאלה
או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם
 
לפרטים נוספים חייגו 09-955-96-20

​שעות פעילות
א,ג,ד,ה - 09:00-19:00
ו'- 9:00-14:0,  ב' - סגור

טלפון

09-955-96-20

פקס
09-9559620

כתובתנו
יצחק שדה 26 הרצליה

 
clock6, clock, time, schedule
print2, print, printer